zjentek

Pokud ještě teď najdeme v jablkách housenky, znamená to, že jde o slabší kusy, které si nedokázaly prohryzat cestu ven?

Myšleny jsou jabka bez chemky doma na zahradě, včera po rozkrojení rudého jonatánu na mě hrdě vypochodoval pan housenka, jonatán na povrchu bez poškození krásný jako ze žurnálu.

Nejlepší odpověď
Kryšpín

Starší prodejce jablek odpověděl hele do nadupaného jablka chémií červ nevleze

Další odpovědi
paul1

Vypadá to tak. Jeden čas v Německu lidé kupovali jen červivé jablka z obavy chemického ošetření stromů

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Obale%C4%8D_ja­ble%C4%8Dn%C3%BD