Rokio

Pokud je nějaká žena zkušená, které má zkušenosti?

Co všechno umí?

Odpovědi
Drap

Záleží jak zkušená. Může být zkušená třeba v praní prádla, v sázení kytek a třeba i ve spoustě dalších oblastí. Může být i všeobecně zkušená, že zná a umí spoustu věcí z většiny oborů.

Rančer

Umí zastávat domácí práce, umí se o sebe postarat, má za sebou výchovu dětí. Prostě to, co se sluší na spíše starší ženu, která své zkušenosti již může sdílet.

Lotr2008

Může mít třeba zkušenosti s mentálně postiženými lidmi nebo má Vysokou školu života