Pokročilý

Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Yadine?

Začala jsem ji brát a udělaly se mi šílené vyrážky až vředy na obličeji i zádech! Nechápu nic. Fuj. Chci ji přestat brát, protože tohle je HUMUS. Máte někdo podobnou zkušenost?? A nemáte nějakou radu na dobrou antikoncepci PROTI AKNÉ??? ..přitom to má být zrovna tato.. ale nevím no.. ty vředy mluví za vše.. ble.. nechápu.
Doplňuji:
ááááááááááááááááááá, zbavte mě ho někdo!! ..to není jedem ve mě, ale možná alergií na vás!! :-D ..kdybych si to chtěla zjistovat na netu, tak to udelam.. opět chci názory někoho, kdo tu zkušenost má.. v tomto případě asi nějaká žena spíš.. nemyslíte?? ale vy asi budete se starat do všeho.. pracujete zde na nějakém prvním místě nebo tak?? :-DDD ..to je děs totok :-) ..ale zamýšlím se zamýšlím.. jak nad sebou, tak nad vámi.. aspoň k něčemu mi ty vaše kydy jsou.. :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

omlouvám se, ale nemohl jsem odolat, to víte, já, takovej všechytrálek.

Ohledně akné se skuste podívat na http://www.ordinace.cz/… (pokud se jedná JEN o akné, nevím, co z vás zase vyleze).

Ohledně té antikoncepce: příbalový leták upozorňuje i na kožní reakci (http://www.sexus.cz/… ).

jinak máte vybíravej slovníček, u té bambitky vám dávám paleček, ale jenom za ten slovník.

Nemáte ty vyrážky i z toho jedu, co v sobě nosíte?

============================== =======

Jen se zamýšleje, nade mnou už nemusíte.

;)

Jo, poradit Vám může i žena, nejlépe s profesí dermatolog. Ale bacha, na kožním jsou i chlapi - doktoři.

Další odpovědi:

Bronzový

Na akné je dobrá Belara. Měla jsem velký problém s pupínky na zádech, když jsem ji začla brát, tak vymizely.

Zlatý

Proti akné existovala Diana,ale nevím jestli se ještě vyrábí.A ta byla fakt dobrá,akné zmizelo nebo se hodně zlepšilo.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1607
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1280
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.