Curiosity

Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Yadine?

Začala jsem ji brát a udělaly se mi šílené vyrážky až vředy na obličeji i zádech! Nechápu nic. Fuj. Chci ji přestat brát, protože tohle je HUMUS. Máte někdo podobnou zkušenost?? A nemáte nějakou radu na dobrou antikoncepci PROTI AKNÉ??? ..přitom to má být zrovna tato.. ale nevím no.. ty vředy mluví za vše.. ble.. nechápu.
Doplňuji:
ááááááááááááá­áááááá, zbavte mě ho někdo!! ..to není jedem ve mě, ale možná alergií na vás!! 😁 ..kdybych si to chtěla zjistovat na netu, tak to udelam.. opět chci názory někoho, kdo tu zkušenost má.. v tomto případě asi nějaká žena spíš.. nemyslíte?? ale vy asi budete se starat do všeho.. pracujete zde na nějakém prvním místě nebo tak?? 😁 ..to je děs totok 🙂 ..ale zamýšlím se zamýšlím.. jak nad sebou, tak nad vámi.. aspoň k něčemu mi ty vaše kydy jsou.. 🙂

Nejlepší odpověď
arygnoc

omlouvám se, ale nemohl jsem odolat, to víte, já, takovej všechytrálek.

Ohledně akné se skuste podívat na http://www.or­dinace.cz/cla­nek/lecba-akne/ (pokud se jedná JEN o akné, nevím, co z vás zase vyleze).

Ohledně té antikoncepce: příbalový leták upozorňuje i na kožní reakci (http://www.se­xus.cz/yadine-pribalovy-letak ).

jinak máte vybíravej slovníček, u té bambitky vám dávám paleček, ale jenom za ten slovník.

Nemáte ty vyrážky i z toho jedu, co v sobě nosíte?

=============­========================

Jen se zamýšleje, nade mnou už nemusíte.

;)

Jo, poradit Vám může i žena, nejlépe s profesí dermatolog. Ale bacha, na kožním jsou i chlapi – doktoři.

Další odpovědi
Ponytail

Na akné je dobrá Belara. Měla jsem velký problém s pupínky na zádech, když jsem ji začla brát, tak vymizely.

hanny 2

Proti akné existovala Diana,ale nevím jestli se ještě vyrábí.A ta byla fakt dobrá,akné zmizelo nebo se hodně zlepšilo.