zjentek

Pokud já, zjentek, nebudu mít nikdy děti, udělám pro tuto společnost to nejlepší, čeho jsem schopen?

Budu tzv. společnosti takto nejvíce prospěšný? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Těžko říct. Nelze předem odhadnout. Genetika je záludná. I blb může mít geniální dítě a levná pracovní síla se vždy hodí.

Další odpovědi
da ny

To určitě ne.
Přinejmenším připravíš stát o budoucí pracovní sílu/y.
Mám pocit že potomci pana zjentka, by nebyli věční poživatlié sociálních dávek na PÚ.
😉

jirka F

Uděláš jen dobře. Já třeba děti také nechci partnerku po té toužím.Ale děti ne.A navíc bych je neuživil.

Kelt

Nikdy neříkej nikdy. Určitě něco umíš, někde pracuješ. A možná si prospěšný tam. Nebo si prospěšný jinde. Hele, každý má asi mindrák a nevěří si. Tvoje minulost se nerovná tvé budoucnosti. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem.

zjentek

Jirka tak to máš docela blbé. Toužit můžeš, ale… Na to že nechceš děcka a ani neplánuješ je uživit partnerky moc neslyší, víš? 🐔 Ale nezoufej, ruky ti zůstanou!