zjentek

Pokud byste té podlé síle, která nás násilím drží u huby, měli dát tvář, jaká/která by to byla?

Pokud byste té podlé síle, kterou cítí každý jeden z nás (a kdo tvrdí že ne onanuje dodnes) a která nás násilím „drží u huby“ vyjadřovat osobní sympatie či vyjadřovat se v pozitivech směrem k východu (či zkrátka jen směrem který není žádoucí), měli dát tvář, jaká/která by to byla? Já když si představím podlost, která ze mě udělá vyvrhele a nepřítele společnosti pro pozitivní vyjadřování nežádoucím směrem pro „společnost“ a dám té síle tvář (vytvořím ztělesněnou podlost), tak zde vidím P. Fialu. Ten, svým zjevem, dokonale vystihuje vše, co cítím, když pokládám tuto či podobnou otázku>>> https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohou-slavni-svetove-znami-hudebni-interpreti-ci-umelci-z-oblasti-hudebni-sceny-svobodne-koncertovat-v-rusku

Jak je možné, že se někdo narodí tak geniálním, ztělesněním čehosi vyššího, jakéhosi dočasného principu, v tomto konkrétním případě principu oslavujícím podlost a nesvobodu, omezování demokraticky smýšlejícího jedince, který ale nás samotné předchází/pře­sahuje/převyšu­je a často ho nedokážeme ani slovy správně ukotvit, protože je nemáme (přesahuje nás ve všech ohledech i když jde o fluidum naši vlastní [NIKOLI UMĚLÉ ČI CIZÍ] inteligence)?

Konkrátně tento pán, když hovoří, pociťuji bezmoc, chlad, zoufalství, beznaděj a podraz. Nulovou oporu, žádné teplo, domov… Děkuju. Autista.

Odpovědi
Ametyst

WEF a WHO a EU. prostě beztvaré zhoubné diktátorské instituce, které nikdo nevolil, nikdo je nepotřebuje, ale nezbavíme se jich. Tváře si nevybavím, tohle zlo si k sobě nepustím.

elkon

Toho pána nemusíš poslouchat a tím pádem ani pak psát tyhle bláboly.