NotFound

Pokud byste si měli, například na ruku, nechat vytetovat QR kód, co byste do něj uložili?

Do QR kódů se vleze leccos – text, odkazy. Pokud byste museli mít něco takového na těle, co by obsahoval?
Ne že bych si něco takového chtěl pořídit, jde jen o polemiku na páteční večer.

Odpovědi
MacChill

Popravdě, nedovedu si představit jak by si mě někdo fotil ze zvědavosti co pak to vlastně mám na ruce. Upřednostňuji přímou symbliku…

KdoSiOdJinud

Inspirace: http://www.you­tube.com/watch?v=f3qv2dS­XQXk

Osobně bych qr nevolik, sice korekce kodu je tuším 30%, ale stejnak se časem prostě poškodí do nečitelnosti. Osobně chci klasický 1D kod :) tzv. čárkový, na zátylek dolu pod vlasy aby šel nechat přerůst a chci v něm mít binárně vyjádřené číslo 42 🙂

semicharlie

kopii rodneho listu ve velikosti 150×150mm ale to bude potreba asi laser ne?