Gestas

Pokud by teď byly volby do sněmovny, volili byste nějak jinak, než jste volili v těch řádných?

Nejlepší odpověď
Kepler

Volil bych stejně, pro mně se nic podstatného se nezměnilo.

Další odpovědi
Arne1

stejně

zjentek

Tak cinkali jsme klíči, chtěli jsme vyhubit komanče- JSOU TAM!
Nechtěli jsme česany, tak jsme je u posledních voleb taktéž vyhubili- NO JSOU TAM!

Takže reálně zvažuji, zda k nějakým volbám vůbec ještě někdy půjdu. Začínám pochybovat nad smyslem a spravedlností této malé země. Chudák pan Babiš!

Klaproth

Volil bych stejně.

Emefej

Stejně.

Mc Merkurion

… dovolím si citovat Keplera: „Volil bych stejně (tj. nevolil), pro mně se nic podstatného se nezměnilo.“ …

Kryšpín

Pravděpodobně rozhodne opět okolo 3,5 milionů kolaborantů, kteří nechodí k volbám a poté kolaborují s kýmkoliv.
Možná komunista který nezahodil rudou knížku od bojovného řinčení dozickými klíčí, není tak nebezpečný, jako prekabátník

dubraro

Volil bych jinak, protože strana, kterou jsem volil, se do sněmovny nedostala.

autacek

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

autacek > nevím cos tam napsal, ale asi jsi se dotknul politického útlocitu některého zdejšího uživatele. Nemusí to nutně být svině, třeba je to jenom obyčejnej blbec.