Zlatý

Pojedete letos někam na dovču ?? ;o)

Já jsem měla jet na 17 nocí do Řecka, ale bohužel z toho nic nebude... :( :(. Jinak bych si ale chtěla udělat výlet do Prahy, Brna a Ostravy-na nákupy a podívat se tam, kde jsem už dlouho nebyla :)Dále je to aquapark a podobné jednodenní výlety ;o). A co vy? Jaké máte plány na letošní léto? A kam pojedete např. s dětmi? Já zatím žádnou ratolest nemám, ale v létě se snad podaří.... :), ale ještě mě napadlo, že by jsme mohli jet s rodinkou autem do Chorvatska-uvidím, nechám se překvapit :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jezdím po republice průběžně v rámci kvalifikačních turnajů (jsou pokaždé někde jinde) a poznal jsem díky nim mnohá krásná zákoutí republiky - nejnádherněji bylo v Bystřici nad Olší na Frýdeckomístecku. V této souvislosti se v dubnu těším do Kadaně, prý má nádherné historické jádro oceněné UNESCem. Do zahraničí jet zatím neplánuju - není na to...

Další odpovědi:

Bronzový

Tesim se, ze v lete prosmejdim nizkonakladovky, ulovim nejakou letenku za par kacek a vyrazim. kamkoliv po Evrope (zatim mam jeden ulovek Londyn za necelych 900,- zpatecni v kvetnu:) na podzim nebo v zime mam v planu Sri Lanku. i kdyz to vypada, ze nevim co s penezma, tak to rozhodne neni. kdyz hledate a mate odvahu cestovat na vlastni pest, vyjde to kolikrat levneji nez bezna dovca s cestovkou, kterou absolvuji rocne statisice Cechu...
Jinak bezvadny je taky cestovat "doma" po Cechach a Morave. Bud se presouvat z mista na misto, a nebo zakotvit treba na tyden a projezdit a poznat okoli. Porad je co poznavat i v CR! Cestovani je moje vasen ;-) a vim, ze az prijde starost o rodinu, nebude cas a zrejme ani penize, tak si to dopravam alespon ted

Stříbrný

Zatím nevím, ale určitě to letos nebude nikam daleko a zůstaneme v ČR. V květnu totiž čekáme přírůstek do rodiny, takže v létě ještě nebude asi na nějaké moc velké výlety dostatečně zralý ;)

Bronzový

Na klasickou dovolenou nejezdíme.Celá rodina vyrážíme na třídenní výlety.

Chorvatsko je pekne,nic ve zlem mila Jahodo,ale ta morska zmena by Vam pomohla k vytouzenemu detatku,ktare Vam moc preji,a jinak se mi libi,ze mate nase mesta rada.Ja jedu do Skotska a na trvalo.A k tomu otehotneni,me se to povedlo v Bulharsku,tak drzim palce.

Zlatý

Ano pojedem ke strýcovi do koutů nad desnou na chatu a už se moc těším

Bronzový

Budu chodit po okolí domova. Na koupaliště, do letní restaurace. (jedině že bych vyhrála ve sportce)

Bronzový

Na Sázavu pod stan.

Do Corvatska jezdi moc Cechu,doporucovala bych to Recko,byla jsem tam s pritelem 4x a super,ze cestujeme vsude mozne,ale Recko je,alespon pro nas number1

Zdroj: zkusenosti

Stříbrný

Ja jezdim na Lipno tři roky a jsem spokojen.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.