zjentek

Kam dnes na výlet v Ostravě a okolí?

Akce dnes, nejlépe s min. rizikem přenosu koronaviru a chřipkoviru, ostatní bacile tolik nevadí.

Odpovědi
Edison

V Ostravě? Do dolů!

Kelt

Zeptej se skupinky místních, ale nezapomeň použít pražský dialekt. Hele vole, jak se dostanu na Stodolní ulici? A dodej, že fandíš Spartě.

marci1

Jedině do přírody, ale vyhýbat se preventivně netopýrům, hadům a možná raději i lidem! 🙂
P.S. V Ostravě doly už dávno nejsou. 🙂

quentos

Kelt: z věty " Hele vole, jak se dostanu na Stodolní ulici?" se pražský dialekt nepozná.