Miroslavst

Pohotovost všech záchranných složek v ČR

Nevíte zda mají veškeré záchranné složky tento víkend pohotovost?
Burak se chystá na výlet: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradite-nam a protože tady už zřejmě není, tak už vyjela :D

Nejlepší odpověď
PostApMan

Měli bychom je informovat o té náhle situaci, naposled jsme řešili číslo v případě nouze ..112 ? Doufám že je to zadarmo nechci mít vysoký účet za telefon.

Další odpovědi
SinceX

Já bych neštval hada bosou nohou. :D

Přijede Burak a všichni to schytáme. Co když je řidičem velice dobrým a jejím druhým jménem jsou nepovolené závody.

led

Vy niekam idete na motorke?
To aby si rozdelili sily. 🙂