Poradíte nám?

Připravuji výlet na víkend a nemůžu se s dětmi shodnout kam jed, já bych ráda viděla zámek Lednice, syn by rád na hrad Kost, tak kam by jste vyrazili vy?
Doplňuji:
jedeme na celý víkend tak i s ubytováním

Nejlepší odpověď
annas

Zvažte, jak daleko od objektů bydlíte, na bližší místo se snáz dostanete třeba jindy.

Jiná atmosféra – Lednice – pohádkový zámek, skleníky, akvárium, minaret. Hrad – starobylejší – Český ráj – možno navštívit další zajímavosti.

Další odpovědi
martina1

Taky bych jela do Českého ráje.Má být hezky a můžete vzít i kola,protože tam je mnoho pěkných cyklotras.A pokud chcete pod stan nebo do chatky,tak do Sedmihorek,je tam moc hezky.V lázních je i hotel.A ze Sedmihorek můžete na Valdštejn,Kos­t,Trosky,Dlas­kův statek na Hrubý rohozec a do muzea v Turnově.No prostě,Český ráj se nedá procestovat za jediný víkend.

pondělí

jeďte tento týden na Kost,je tam i koupání a Lednici si nechte ež bude za pár týdnů v okolí vínobraní a hlavně až bude čerstvý burčák,protože jihomorava má být celistvá

Pepexxx

ne ze bych vam radil ale radši běžte na Lednici je moc krasná

BEAES

Také doporučuji Lednici-prohlídku zámku, přehlídku dravců v zámeckém parku, pro zdatnější procházku k Minateru…to vše by se synům mohlo líbit a na svačinku třeba vynikající trdelník. Přeji pěkný víkend.

Miroslavst

Hanko nezlob se, ale s tvou šikovností (viz odkaz tvé odpovědi: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/otazka-pro-kuraky-kourite-i-na-kole-nebo-kdyz-dobihate-napr-mhd-ja-to-videla-a-dost-me-to-prekvapilo) bvych raději seděl doma a koukal se na lednici v kuchyni, jestli tam není nějaká kost od oběda :D

Ale vážně, nenech si radit a poroučet, jeď tam, kam se chce tobě a uvidíš, že všichni budou nakonec spokojeni.
Mě by se zamlouvala víc ten Kost.

panenka

Doporučuji ti Lednici je to opravdu pěkný Zámek s nedávno dodělaným minaretem moc krásné posezení vždy když mám čas jezdím tam na kole s celou svou rodinkou.

FOG

Toz pozor,aby to nedopadlo spatne.
Protoze pokud date peknou „KOST“ do „LEDNICE“,tak aby z ni brzy nebyly
„TROSKY“.

anonym

až se vrátím možná budu už mít i natočené video s mou šikovností,dnes už má kameru každý,tak si budu muset dávat větší pozor a nic nedobíhat

Miroslavst

Nemusíš, bude to na tv nova v odpoledních zprávách :D