Drap

Pogratulujete Bodlákovi ? Je stříbrný

Přeji mnoho dalších úspěchů a brzké dosažení zlata.
Doplňuji:
Napsal jsem to, tak jak se mi to líbilo.Doufám, že bolák to vezme a neurazí se. Všichni , jak vidět, ví o koho jde. Bodlák by byla pěkná alternativa. Třeba to jméno použije, až si bude zakládat další profil, aby se mnohým vyrovnal.

Nejlepší odpověď
david22

přeji všechno NEJ, když jsi stříbrNEJ

Další odpovědi
anonym

Gratuluji Ti bolaku k dosažení stříbra. Tak jenom dále pokládej otázky a odpovídej, aby si nevyšel z módy.

iceT

I já posílám gratulace…

quentos

jestli myslíš Boláka, tak to taky gratuluju, ten to má coby zdejší excentrista zaslouženě :{)>

hanulka11

konečně ses dočkal viď ,gratuluji – tak tedy zlom vaz -
http://uloz.to/xG9aW­HE/images-jpeg
Doplňuji:
teď jste mě zblbli, že jsem mu místo boláka- poslala bodláka, ale snad se neurazí:D:D:D má aspoň kytku

briketka10

HIP HIP HURÁÁ už to máš za pár ty můj milý a „všemi“ zbožňovaný boláčku moc a moc ti to přeji dál rozdávej smích a vtípky je to skvělý se jim řechtat a padat ze židle :) :)
Doplňuji:
jéje barnajko ták krásnou kočičku jsi mi poslala díky díky :D
celá moje Briketka, jak jsem měla v neděli to zlato, musela jsem si dát mou fotku, každýho desátýho v měsíci mi ji moc připomínala, teď je mi o mnohem
veselejc 🙂

Lucijej

Hip hip hurá :o)

RyuzakiKate

Hódně šťéstí zdráví, Hódně šťéstí zdráví…

vlk samotař

Také se připojuji ke gratulacím /tak už jsi se konečně dočkal/

Michal Kole

taky gratuluji, ale obávám se, že otázka zachvíli bude ve formě „ztracených fragmentů dat“ – smazána

salsa verde

Gratuluju a přeju bodlákovi ještě mnoho pichlavých otázek a odpovědí 🙂

anonym

Koukám zpetně na otázky a až teď jsem zaregistroval,že „bolak“ je stříbrný. Nechť přijme gratulace i ode mne.

Damiana

Jasně, že gratuluji a opravdu srdečně. S tebou bolaku se tu fakt pobavím a proto jsem moc ráda, že tu jsi.
Coby bronzák, to „nejhorší“ zde už máš za sebou – a na rozdíl od Sonnyho jsi útok přežil – tak teď můžeš v klidu zalehnout na matrace. Síly jsou sice vyrovnány, ale já věřím v tvůj nadhled a smysl pro humor. Víš jak – mazat se nemůže, ale hlásit se to musí! 🙂

http://www.you­tube.com/watch?v=ig­bNfE193Dg&fea­ture=youtube_gda­ta_player

bolak

checkpoint, vole! 4. meta dosažena

→ registrovaný>po­kročilý>bronz>stří­bro>zlato>ban →

Co ktomu říct, víte že já moc do gratulací nepřispívám, jelikož jsem toho názoru že chatovací, nesmyslné a stupidní dotazy do této prestižní poradny prostě ne a ne a nepatří! Nicméně do téhle přispět musím, i když sem trochu naštvanej na Drapa jelikož jsem si to chtěl vyhlásit já sám. No nic, Drape, odpouštím ti.

Každý obgratulovaný to vždycky děkuje, takže ani já, spořádaná ovce, nebudu vybočovat z davu.

Děkuji matce že mě vyvrhla. Děkuji otci že ji zaleh. Děkuji Dr.Axlovi za to jaký je, jelikož právě jeho zákeřná povaha a mentorské chování mi umožnily dosáhnout stříbrné placky o něco dříve, než se původně předpokládalo. Děkuji všem kteří mě doklikali a taky všem kteří mně proti mojí vůli gratulovali.

Ták, to by bylo asi tak všechno a teď se de mazat!

PS:barnajka: teda, říkat mi ichtyle......­.............­...ty mě balíš neboco?

terry

Hurá, hurá, hurá 🙂. Taky gratujuji.

že ti to ale trvalo 🙂

barnajka

To je ale vopičák, tak už to má doma :)) Když jsem mu na body koukala naposled, do stříbra mu jich chybělo..no ještě dost :)

Takže bolaku, ty ichtyle jeden bláznivej: jen pokračuj v nastavené (kraso)jízdě, ty na to zlato máš!!! :))) Hlavně neztrať nic ze sebe a ze svýho břitkovtipu a nenech se kodexofilama zatlačit do pozice poslušně bečící ovce…páč poslušný bolak=mrtvý bolak ;)
Ještě jednou gratuluju k metálu.. a tu máš ode mě jednu prima letní pohodovku pro potěchu ucha i ducha :D
http://www.you­tube.com/watch?v=cL8RlBt­dCsE&feature=re­lated

No ale abych nezapomněla!!! Ještě jeden významný kov se tu prý nedávno slavil..viď briketko? :)
Promiň, že tvoje povýšení jsem tehdy prošvihla, mrzí mě to fakt :( Vedle bolaka, quentose, Damiany (a ještě pár dalších) patříš k pokladům Odpovědí a jestli ti někdy někdo bude tvrdit něco jinýho, prď na něj – to ubožátko si nejspíš stojí na vedení a potřebuje vlastně politovat ;) Svoje zlato máš vysloužený a zasloužený poctivě, já ti k němu dodatečně moc moc gratuluju.. a navrch posílám obrázek čičinty, která to čekání bohužel nevydržela a mezitím začla slavit bez tebe :))
http://www.pi­xentral.com/show­.php?picture=1ZwU­AbrkwXqwWSlFZ­QuOCxCjqgN4xj

Doplňuji:
Briketka: Všimla jsem si, že tu máš novou fotku :)
Kočička Briketka mi už k tobě tak nějak patřila, byla to krásná kočičí holka..nebo aspoň na fotce jí to moc slušelo :)
Ale musím teda říct, že panička je taky veliká sympaťanda.. A taky sluší, a taky moc :))

bolak: Jdu na to moc okatě, že jo? Tak já zas trochu přibrzdím, čestný slovo :))

anonym

Bolaku Tobě přeji hodně úspěchů a rychlou cestu přes stříbro ke kovu nejcennějšímu. Co udělat ale s Drapem, to si teď nejsem jistá. Proč z Tebe udělal bodláka? To jsi změnil se změnou kovu i nick? Drap je opravdový šprýmař.
Takže kluci – oběma: Jen tak dál!
Doplňuji:
Drape, a za nápad sis vysloužil moje uznání. Je to hezké a vtipné, a divila bych se, kdyby to bolak nepřijal se svým příslovečným humorem. Prostě se Ti to povedlo. Škoda, že nejde nominovat otázku.

anonym

Drap si vlastně nenápadně řekl o gratulaci k aplikaci vlastního receptu v otázce odkazu: (za 1 den evidentně dopovaný skok)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-nebo-neni-dobodovani-porusenim-kodexu

bolak

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=fY­IYSjYD6-I#t=192s

annas

Ad bolak, i když jste psal napříč, úspěchu jste dosáhl.

annas

Odklikla jsem dřív. Gratuluji.

briketka10

to nejni Mája to je přeci náš bolák :D

Drap

Nevím co myslíš tím receptem. O žádnou gratulaci jsem si neříkal. Pokud ti jde o bodování, tak to rozebírat nebudu, protože většina lidí tady moc dobře ví , jak boduješ ty a ti tvoji kumpáni.
Zajímavé je, že gratulace se tady dávají co pamatuji, a nikdy nikdo neměl připomínky. Tak by mě zajímalo, co právě tobě vadí.

led

Ad ocko, možno som nechápavá, ale čo má spoločné dráp s bolákom?

anonym

Led, tak si přečtěte tu Drapovu gratulaci ještě jednou. Určitě Vám to dojde. Vy nepatříte k nechápavým lidem.

led

hmm, radšej zostanem nechápavou, než…

hanulka11

To je odporné jak se tu "chytá "za slova.
Drap to napsal srdečně a nehledal v tom určitě žádný úmysl.

anonym

Hanulko, a protože znám Drapův smysl pro humor, tak jsem ho také za to pochválila. Proč to někomu nejde do hlavy, to opravdu není třeba rozebírat. Nicméně je bodlák výstižnější nick pro bolaka než ten současný. Drap to prostě vystihl.