Podstupujete očkování proti chřipce?

Nejlepší odpověď
Pájo

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ockovani-proti-chripce-ano-nebo-ne

Chřipka je onemocnění virového původu. Viry ale stále mutují a jednotlivé kmeny mění své vlastnosti.
Proto zatím neexistuje spolehlivé očkování proti chřipce.
Přesto jsem očkován, protože základní kmeny chřipky toto očkování pokrývá.

Další odpovědi
Drap

Měl bych ? Chřipka tady byla dřív než já, takže si nepřekážíme

bolak

Já taky ne. Už dlouho skáčeme jak chřipky pískaj, teď ať se zase očkujou ony proti nám.

Vlk-Gabriela

Nepodstupuji žádné očkování a ani mi nějak neschází.

hanny 2

Ne a žádnou jsem 15let neměla.