B♥A♥G

Podobné příjmení ?

Nenapadá vás nějaké příjmení podobné příjmení Stoniš ? Nejlépe co nejvíc. Díky
Doplňuji:
To je až moc:DD Myslím jenom trochu podobné.. Třeba že bude začínat na S a bude to mít nevím společné 2 další písmena…:D

Nejlepší odpověď
annas

Ston, Stone, Stoniš, Stonák, Stonálek, Stonač, Stonáček, Stonař – stejný původ
Doplňuji:
Stopa, Stopek, Stopka, Stoupa – 3 písmena shodná

Strádal, Strach, Straka, Straňák, Stráník, Stránský, Strašek, Strašil, Stratil, Straus, Strážnický, Strejc atd… 2 – písmena shodná

Další odpovědi
zjentek

stonoš stonož ..pokračuj dle abecedy

quentos

tak „nejlépe co nejvíc“, nebo „jenom trochu“? Protiřečíte si… nejste vy náhodou ženská, že nevíte, co chcete?