Achilles

Podnikani…

Mohl bych se vas zeptat? Jsem na obchodní akademii a poté bych chtel jit na nastavbu na 3 roky podnikani, take bych umel vyborne nemecky a mel znalosti z oblasti ITE, myslite ze by po te nastavbe bylo dobre podnikat treba v Nemecku? Je take nastavba v oboru podnikani, kde bych mel jako cizi jazyk pouze nemcinu?

Nejlepší odpověď
manon

Pro podnikání je důležité mít především životaschopný a konkurenceschopný podnikatelský záměr. Od toho se odvíjí i místo a způsob podnikání. Samotná škola Ti může pomoct se o podnikání něco dozvědět, ale po jejím absolvování se podnikatelem samo o sobě nestaneš.