Zlatý

Podle čeho si vybíráte toaletní papír?

Proč zrovna tato otázka ? Protože,poslední dobou to tu je k h...u!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiná odpověď.

Doplňuji:
Jednou sem viděl v restauraci takový prima papírový ubrousky, velký, jemný, ptal sem se servírky ke se to dá sehnat, poradila mi obchod. Ptala se mě jestli pořádám nějakou oslavu, tak sem se raději jen pousmál a kejvnul. :)

Je to fakt bezvadná věc, role má asi 4 kila, takže to vydrží pro celou rodinu tak na půl roku. Navíc to člověk nemusí nijak šmodrchat v ruce, protože jeden "utržek" má 20x25 cm. Akorát se musím hlídat v krámě, už jenou sem se totiž přeřek a ptal se prodavačky na anální ubrousky, jak tomu doma normálně říkáme.

Další odpovědi:

Zlatý

... vrstev

Doplňuji:
pod dvě nejdu

Zlatý

jiná odpověď.

Podle vrstev (min. 2, jedna vrstva mi dře zadnici) a poměru cena/výkon. Někdy je krásně vidět, jak na první pohled levný papír je namotán na roli volně a že tedy ta role nemá takovou délku papíru jako třeba role o pár korun dražší, ale zase je nahusto namotaná. Jsou to takové ty klasické klamavé triky výrobců.

Stříbrný

... vrstev

podle toho, jak ho zmáčknu...pokud se při stisku dostanu na polovinu objemu..tak to nebrat, i když je levný, protože vlastně vůbec levný není...a tohle dělají hlavně jednovrstvé...

... vrstev

Toaleťák, zrovna tak jako papírové kapesníky vybírám hlavně podle vrstev a to z ryze praktických důvodů.

Zlatý

podle ceny

Dřív jsem vybírala podle barvy, vzoru a vrstev, časem mi došlo, že je to vyhazování peněz a vybírám pouze podle ceny.

Zlatý

jiná odpověď.

Doplňuji:
Obvykle takový ten hustě namotaný. I když je dražší, je ho v roli mnohem víc než toho laciného.

podle ceny

Doplňuji:
obvykle podle ceny, příjde mi pitomé si koiupovat toaleták za 50 kč když se s ní stejně utřu a vyhodím ho do záchoda. Zbytečné vyhazování peněz :D

Bronzový

podle ceny

... barvy a vzoru

Doplňuji:
když jsem tam déle, tak se bavím vzorem a fantazií

Zlatý

jiná odpověď.

Podle toho, jak nutně doma dochází zásoby, co zrovna mají v obchodu, kolik stojí a jak je velké balení, ....

Pokročilý

... vrstev

Doplňuji:
2 ks 3vrstvého udělá lepší službu než 3ks 2vrstvého. Je pevnější a je daleko nižší spotřeba.

jiná odpověď.

Doplňuji:
Žiji na vesnici, tak máme na výběr asi ze tří druhů, což je celkem dost. Nejčastěji beru nejdražší balení po čtyřech kusech.

Bronzový

podle ceny

Bronzový

... vrstev

podle vrstev,barvy,vuně a když je ve slevě.

Pokročilý

podle ceny

Pokročilý

jiná odpověď.

Doplňuji:
Aby ho bylo hodně!

Pokročilý

podle ceny

Zlatý

jiná odpověď.

Podle toho jestli to je lopuch a nebo ostřice. Římani měli mořské houby které si po použití vyprali. A neměli takové starosti jako máme dneska.

Stříbrný

... vrstev

a podle těsnosti namotání na ruličku a beru nejraději 3-vrstvý, ten se tak netrhá jako 2-vrstvý

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

demenceee: tak ho nevyhazuj, není to škoda peněz?

Bronzový

pizlicka

:-)))))

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.