Pokročilý

Podle čeho jste si zvolili svou přezdívku na těchto stránkách?

Volili jste náhodně, nebo něco znamená?
Moje je náhodná.
Doplňuji:
Děkuji vážení, hezky jsem si početla.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Moje je pravdivá.

Další odpovědi:

Bronzový

U mě je to docela složité a dost postavené na hlavu, proto odpovím v bodech.

1) Vydávám se na internetu za naši někdejší třídní učitelku z gymplu.

2) Říkali jsme jí "pani", protože to absolutně nesnášela. :)

3) Učila nás matematiku a nikdy si nemohla vzpomenout, v které učebně se hodina koná. Museli jsme pro ni chodit do kabinetu. Koncem přestávky jsme tedy konstatovali, že jdeme "pro pani".

4) Spolužák, co se mnou seděl v lavici, měl slabou chvilku a podlehl svodům učení, protože měl být další hodinu zkoušen z organické chemie. Vzrušen právě nabytými vědomostmi navrhl, že své třídní přidáme jeden atom uhlíku a odedneška nebudeme chodit "propani", ale "butani".

5) Časem jsme to "butani" začali používat i pro označení třídní v prvním pádě.

Stříbrný

Jelikož jsem Jan, tak to původně bylo John - podle Lennona - taky jsem hrával na kytaru a Elk byla nějaká zkratka, ale už nevím přesně, ale líbilo se mi to. Dnes už jenom Elk.

Zlatý

Už jsem na takovou otázku odpovídal,ale nebudu na ni odkazovat jak to dělají jiní.

Ten můj nick vznikl na základě návštěvy Krakova,kde je Barbakan a na východní stěně je pamětní deska připomínající krakovského občana Marcina Oracewicze, který podle legendy zachránil město před Rusy tím, že při nedostatku munice nabil do své zbraně knoflík a zastřelil nepřátelského velitele Panina.

No a já v té době nenáviděl rusáky!že

Zlatý

Dudu - takto mě oslovovala naše mladší vnučka když začala žvatlat.

Zlatý

Hanny je jedna ze starších písniček od Hany Zagorové.Ten název se mi vždycky líbil,jmenuji se Hana a když jsem se registrovala,tak mi admin napsal,že už tu jedna je,tak jsem jen přidala 2.

Zlatý

Proč cosi složitě vymýšlet, když neustále na nějaký www lezu !!

Zlatý

Moc zajímavá otázka, taky jsem si pěkně početla :o)

Já jsem jako Terryle na netu snad všude (akorát někde, kde už to bylo obsazeno, používám ještě dvě alternativní přezdívky). Vzniklo to někdy na gymplu, když jsem hledala pěkně znějící a vypadající přezdívku pro ICQ, která se mi za pár týdnů neokouká a nezačnu se za ni stydět. Po několika pokusech jsem vymyslela tohle - Terry, anžto jsem Tereza, a Le, protože mi na gymplu spolužáci říkali Lennone. No, a zalíbilo se mi to natolik, že se z toho stala moje internetová identita - a fakt jsem se nesekla, už ji mám asi deset let a líbí se mi furt. Jen to "le" na konci změnilo trošku význam, teď to spíš sedí na moje životní heslo, že všichni jsou blázni, jen já LEtadlo :o)

Zlatý

Beer - to je moje hobby! Koníček pravda trošku náročnej, vůbec né zadarmo, ale nááádhernej )))

Bronzový

Val, Valky = Zkratka mé přezdívky Valkyria -> Nemusím vysvětlovat, kdo jsou Valkýry a jakou mají úlohu v mytologii :o))))

Zlatý

Taky už jsem na to jednou kdysi dááávno odpovídala, odpovím znovu. Jsem Katka P., takže jsem to p šoupla doprostřed a bylo to. Nemám na vymýšlení nicků absolutně talent, takže nic úžasnějšího mě nenapadlo.

Zlatý

Klasika,Tomáš,tedy tom,004 jsou prostřední čísla mého telefonu.A ještě pro barbakana. Barbakán se také říkalo dvěma branám,které byli součástí opevnění měst,a byli postaveny za sebou mimo podélnou osu,mimochodem, při vstupu do nich.Případným útočníkům to komplikovalo jejich dobývání,a při střelbě skrz ně,"koule neprolétla".

JAna-MIlan,155-pro nás významné datum.

Já už ji mam od malička z emailu

Bronzový

Jan je klasika a hun - předkové snad byli.Moje obliba syrového uzeného masa a okousávání kostí,vznětlivost,příbuzní někde v Maďarsku a Německu,Valašsku - hrozný mišmaš,snědý typ,někdy vytáčím manželku "huněním" si pod vousy.Vysvětluji jí,že si huhňám mantru ÓM.

Bronzový

běžně tenhle nick používám a vznikl ze zkomoleniny mého jména - ale to je na dýl :)

Bronzový

Vamp jsem si do nicku dala proto, protože mám ráda upíry. :-D

Tatínek mi jako malé říkal Blondýnko nebo Cibulko a protože časem mi vlasy zhnědli tak mi to přišlo divné.
A aby jsem se přiznala tak jsem nechtěmě zmáčkla na klávesnici U místo I tak z toho vznikla CUBULKA.

Pokročilý

Mám pitomé jméno. Jana. Nelíbí se mi a špatně se od něj odvozují nicky.
Kdybych byla kluk, měla jsem se prý jmenovat Antonín. Byla i šance, že bych byla Antonie, ale mamka to zamítla.
Mnohem radši bych byla Antonie, líbí se mi to.
A od toho jména je zkratka Tonička, Tony.. Jenže Tony už je obsazené, tak jsem si to jen trochu zdrobnila, na Tonie. A jsem docela spokojená :)

Moje přezdíva je taková jak mi říkají spolužáci a taky podle barvy vlasů ;))

Pokročilý

Používám svou přezdívku již několik let všude stejnou.

Diskuze k otázce

anonym

Stejně jako deli, mne mrzí předčasné uzamknutí otázky, takováto univerzální a všechny zajímající, by si zasloužila aspoň týden.
Já mám nick ze spřežky příjmení (a částečně i mailu). Osvědčil se mi na mnoha portálech, že není obecný a nebyl obsazený.

Zlatý

Deli

Škoda, že to už coco zamítla.
Můj nick je z přezdívky, kterou jsem používala už na ZŠ - tenkrát šel v televizi film nebo seriál "Co přináší řeka" a byla tam taková pěkná prsatá ženská, jmenovala se Philadelphie. Zkrátili ji na Deli - taky jsem měla už ty prsa :-) a navíc jsem byla prý k nakousnutí, jako ta slavná tyčinka Deli. :-))
Tak to používám čas od času dál a dál, i když většinou už používám své jméno a příjmení. Ale třeba u mailu jsem si zas "ukousla" poslední -a ve jméně, protože se mi to líbí víc. A taky mi tak říká už léta jeden můj prima kamarád.

Zlatý

Deli

... jejda, ne zamítla, ale zamkla :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.