Adamos00

Co jsem to měl za podivný sen?

Dneska se mi zdalo, ze muj otec kteremu je pres 80, ovladal PC. Tak sem sel k zrcadlu a rekl si, ze je to nesmysl. Pak sem mi jakoby oddalil cely obraz toho snu, pak sem se vzbudil myslel sem si, ze sem uz vzhuru, vse sem normalne vnimal a lezel sem v posteli zaroven se k memu telu pritahla jakasi duse (asi moje), nevim proc, ale bylo to velmi prijemne a az pak sem se probudil. Neni to divne?

Odpovědi
yuko

Ten sen neni vubec podivny. Mnoho 80letych ovlada pocitac, co je na tom divneho? Pokud Vas otec PC nepouziva, zato Vy denne, tak se Vam to jen propojilo, treba si prejete, aby ho pouzival. Co ho tak k tomu pocitaci pustit. Preji Vasemu otci hodne zdravi.

arachis

No já bych spíše reagovala na ten sen ve snu. Mi se stávalo zcela běžně, že zazvonil budík a já vstanula a šla dělat nejakou činnost. Pak zazvonil budík a já se vzbudila a říkala si, aha ten první budík byl jen sen. Ale velmi realistický. A pak mě vzbudilo něco zvenku a já zjistila, že oba budíky byly jen sen a je sobota a žádný budík zvonit nemohl.