Bunnik

Podíváte se večer na noční oblohu?

Podle článku na lidovky.cz by mohla být vidět v našich končinách polární záře. Hlavně mezi 22.-2.hodinou. Nejlépe na Z Čech.

http://www.li­dovky.cz/mimo­radny-jev-nad-ceskem-se-dnes-v-noci-objevi-polarni-zare-pnb-/ln_veda.asp?c=A100803_­130044_ln_veda_jmt
Doplňuji:
Miroslavst: Když jsem to teď po sobě četla, taky jsem si to uvědomila :)

Nejlepší odpověď
ten který je

Zkusím to ale až se úplně setmí.Nevím zda něco uvidím,tady v Praze je světelný smog.

Další odpovědi
Jahoda

Hm… To je blbý, protože já bydlím na Jesenicku a to asi nic neuvidím ☹

panenka

Já bydlím na Moravě (Jihovýchod) takže asi nic neuvidím ale jinak když je teplo tak jsi jdu lehnout na dvůr na svou houpačku a hvězdy sleduji ráda.

martina1

u nás je zataženo a prší,tak asi taky nebude nic vidět.

Miroslavst

Nevím jak to mám udělat, abych se večer podíval na noční oblohu :D
Ale myslím, že pokud nezapomenu, stejně prdlajs uvidím, protože na náměstí se svítí.

BEAES

Jsem také na Moravě, tak neuvidím nic, škoda.