Deli

Pocítili jste dnes dopoledne v Západních Čechách zemětřesení?

U nás na Plzeňsku sice cítit nebylo, ale začaly šíleně ječet slepice – úplně mi to připomnělo, jak ječely před třemi lety, kdy byla série těchto zemětřesení na Chebsku.
A pak se dočtu na Novinkách, že bylo…
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/242652-na-zapade-cech-se-otrasala-zeme.html

Nejlepší odpověď
www

Nejsem ze ZČ, takže nic ☹
Ale jako děcko v ZŠ ano, i tady na Moravě – jsme se drželi židliček, jak se to hejbalo 😁
Tenkrát to bylo taky tam.

Další odpovědi
Berušinka

Tady se pěkně ukazuje, jak mají zvířata „šestý smysl“. Stejně je ta příroda úžasná!!!
Já jsem z Prahy, takže jsem necítila opravdu nic a kdyby jo, tak bych někam zalezla a bála se, co ještě přijde – jsem hrozný posera =D

anonym

Ano,dnes v noci,dopoledne i odpoledne,kdy bylo nejsilnější.Je to velice nepříjemné být přímo v epicentru.Teď je obloha úplně černá,bičují ji blesky a hromy,nevím,co je zemětřesení a co hrom.I když vím,že otřesy nejsou až tak silné,vžy obava je.Když byly otřesy kolem 5 stupňů,věřte,že i s vámi by to „zaklepalo“.Toho se hrozím.

bobrik

Nejsilnější pocit zemětřesení, jsem měl 21.8.1968. To když projížděla tanková kolona ulicí, to se i lustr hejbal na stropě. No hrůza.