Avatar uživatele
Deli

Pocítili jste dnes dopoledne v Západních Čechách zemětřesení?

U nás na Plzeňsku sice cítit nebylo, ale začaly šíleně ječet slepice – úplně mi to připomnělo, jak ječely před třemi lety, kdy byla série těchto zemětřesení na Chebsku.
A pak se dočtu na Novinkách, že bylo…
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/242652-na-zapade-cech-se-otrasala-zeme.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, Berušinka, Kerberus před 4640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nejsem ze ZČ, takže nic ☹
Ale jako děcko v ZŠ ano, i tady na Moravě – jsme se drželi židliček, jak se to hejbalo 😁
Tenkrát to bylo taky tam.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Berušinka

Tady se pěkně ukazuje, jak mají zvířata „šestý smysl“. Stejně je ta příroda úžasná!!!
Já jsem z Prahy, takže jsem necítila opravdu nic a kdyby jo, tak bych někam zalezla a bála se, co ještě přijde – jsem hrozný posera =D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano,dnes v noci,dopoledne i odpoledne,kdy bylo nejsilnější.Je to velice nepříjemné být přímo v epicentru.Teď je obloha úplně černá,bičují ji blesky a hromy,nevím,co je zemětřesení a co hrom.I když vím,že otřesy nejsou až tak silné,vžy obava je.Když byly otřesy kolem 5 stupňů,věřte,že i s vámi by to „zaklepalo“.Toho se hrozím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bobrik

Nejsilnější pocit zemětřesení, jsem měl 21.8.1968. To když projížděla tanková kolona ulicí, to se i lustr hejbal na stropě. No hrůza.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek