Avatar uživatele
mosoj

Víte, že dnes v noci bylo u nás zemětřesení ?

2012 se blíží.

http://www.emsc-csem.org/#2
Doplňuji:
Síla je úměrná tomu kolečku a pod obrázkem je stupnice a je to již v krátké době podruhé.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, Kerberus, dědapetr, Marunka2 před 4738 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

Že by to bylo tím výbuchem chemičky v Chropyňi?Ne­vím,bydlím jen pár kilometrů od Chropyně a otřesy jsem nezaznamenala,takže tím to nebude.Myslím,že lidi dělají nafouklou bublinu už i z „bouřky“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dom Tailor

Teď nevim jestli loni nebo předloni, tady u nás na Karlovarsku bylo docela silné zemětřesení, poničilo to několik domů, ale řek bych že Japonci by se tomu vysmáli…
A co se týče 2012, možná že nic nebude, možná že jo a když jo, tak už s tim stejně nic nezmůžem, tak proč se tim zdržovat…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
coco

No já bydlím pod jednou vyhaslou sopkou (naprosto vážně) a další tří jsou v okruhu asi 30ti km.Ale kromě naší pošahané sousedky tady žádná seismická činnost nebyla zaznamenána…A co se týče 21.12.2012: berme to z té lepší stránky – ušetříme za dárky,žádný stres z Vánoc a budu mít důvod se konečně pořádně zchlastat.Protože střízlivou mě nedostanou!:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka2

No jistě že nevím, ale ani mne to nepřekvapilo. Dívala jsem se na ten odkaz, píší Ostrava, Havířov, nevím jaké intenzity. Ale zřejmě to nebylo nijak silné a předpokládám, že lehkých zeměotřesů 🙂 je v ČR vícero. Koneckonců jak vznikly všechny kontinety – vulkanickou činností, proč má ČR takový reliéf? Vždyť je to tu spousta „vyhaslých“ sopek. Byl o tom díl v pořadu Planeta Věda. Takže žádná panika, stane se, co se má stát, ale určitě se nebojím roku 2012 😉.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Tady je tolik politických otřesů že jedno zemětřesení se tady v tom množství stratí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nezaznamenal jsem nic,jednak jsem spal a jednak si myslím že takový stupen zaznamenají jen přístroje.Pamatuji si ovšem zemětřesení v druhé půlce 70 let kdy se přivírali a otevírali dveře,které i bouchali o futra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Jo bylo u nás.Soused se v noci vrátil s mejdanu,měl sebou partičku kamarádů a slavili dál.Takže zemětřesení po celém baráku,a to až do rána.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek