zett

Pocit na omdlení?

Poslední dobou mám pořád pocity na omdlení ale nikdy jsem ještě zatím neomdlela. Je mi špatně zvlášť hlavně na brigádě (moje brigáda je roznáška letáků)

Odpovědi
elkon

Určitě by mne nenapadlo někam psát, ale šel bych k lékaři.

Frontinus

Po chvíli hledání na internetu zjistíš, že je to nádor na mozku. České zdravotnictví patří mezi nejlepší a nejdostupnější na světě, tak proč toho, u Merlinových vousů, nevyužiješ? Na internetu ti něco jiného než návštěvu lékaře může poradit jen diletant nebo blbec.

zbyndo

Predovšetkým si daj zmerať tlak,hladinu cukru v krvi,ale aj EKG,a môže to byť aj z iných príčin,napr.psychyc­keho napätia,viem,je to moc nepríjemné, keď také niečo príde, dôležité je sa nezľaknuť, byť v kľude, kým to prejde

Dochy

Zajdi k lékaři. Zvláště pokud jako spousta lidí kašleš na pravidelné prohlídky. Ale klidně to může být kombinace nižšího tlaku s aktuálníma vyššíma teplotama.

Kryšpín

Možná z toho jak je ohromný plat za roznášku.

nyjono

Při zdravotních problémech se na řešení na inetnetu ptá jen idiot.
Normální člověk zajde k lékaři.
Jestli to tedy jen nezkoušíš a nehraješ.

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/da-se-predstirat-mdloba

Dochy

Nyjono: Nesouhlasím s tím „idiotem“. Samozřejmě lékař je na lékařské otázky nejpovolanější, ale i laik může někdy dát dobrou a rychlou informaci. Ani lékař neví vše a někteří lékaři (neplatí to jen pro lékaře) mohou vyvolávat pocit že je „ten hypochondr zas obtěžuje“.

Někde jsem před časem zahlédl zmínku jak na ulici někdo upadl do bezvědomí, kolemjdoucí zavolal záchranku, záchranka přijela a dotyčnému vyčetli proč je volal, vždyť ten v bezvědomí měl jen epileptický záchvat. Tak se nedivte, že u méně závažných / méně urgentních příznaků se někdo pokusí sehnat další informace než půjde využívat oficiálních zdravotních služeb. Navíc tady se ptá relativně anonymně, zatímco u lékaře jde „se svou kůží na trh“…

nyjono

Jenže, když je někomu na omdlení dlouhodobě, už by si na internetu odpověď našel, kdyby tam byla.
Hledat ji tady na odpovědích je nesmysl.Přečti si odpovědi týkající se zdravotních problém. Kolik jich je relev antních???
Kolik je tady lékařů a kolik ti jich podá zodpovědnou odpověď?