Kai

Když je Vám dennodenně na omdlení, ale neomdlíte .. stavy přetrvávají stále ..pomůže CT ?

Nejlepší odpověď
hanulka11

než lékař rozhodne o CT udělá mnoho a mnoho vyšetření
těžko takto určit , jak říká terry je nutné navštívit odborné lékaře a ti rozhodnou

Další odpovědi
Damiana

Můžeš mít nízký tlak, z toho je často na omdlení. Nebo také nízký obsah železa v krvi, nebo přijímáš málo energie z potravy. Každopádně vyhledej lékaře, odebere ti krev a provede celkové vyšetření. Přeji, ať se ti to brzy zlepší.

terry

Co ti řekl lékař?
Je potřeba určit příčinu a to půjde po netu asi velmi těžko.

stela

Stavy omdlení mužou mít řadu příčin.Muže to být od páteře atd.Nejlépe vyhledat lékaře.Tady ti nikdo příčinu neurčí.

IK

Každodenní pocity na omdlení budou nejspíš nízkým tlakem, ale také mohou být slabou energií nebo energií blokovanou, nejrychleji pomůže akupresura první pomoci:
Zmáčkneš silně postupně všechny prsty u rukou v místě po obou stranách nehtu. I když se cítíš slabá stisk má člověk ještě silný a efekt je rychlý. Aktivují se tak zakončení meridiánů a jimi se do příslušných orgánů vyšle posilující impulz.
Nenahradíš tím návštěvu lékaře, abys něco nezanedbala, ale lékař ani nemusí zjistit příčinu, a ta se ještě nemusí projevit. Akupresura první pomoci neškodí, pomáhá i když už člověk omdlí, samozřejmě že stisky pak musí udělat někdo jiný:-)
Můžeš také z bolestivosti na prstech najít kde je problém. Pokud tě bolí všechny body, bude to spíš případ vyčerpání, nevyspání, nízký tlak a ne nějaký vážný neurologický problém nebo problém se srdcem. Nápravu bych hledala ve zdravějším životním stylu.