po odinstal. programu novastahovák, se vypíná Pc,najednou zazní „ťuk“ a vypne se. Jde zapnout jen s napájením ze sítě

baterie vybitá není, zvýbá 40%

Nejlepší odpověď
Bumbes

Někde zůstaly příkazy v registrech, které neví co mají ovládat, tak si automaticky vytvořily nesmyslné příkazové vazby.
Tyto problémy se dají eliminovat programem „Revo Uninstaller“

Je tu i možnost zkusit promazat ručně registry:
Start > Spustit > napsat: regedit > OK > Ctrl+F > zjistit si a napsat vyhledávací heslo – název aplikace, název exe, název výrobce, název instalační složky, apod > vyhledané klíče mazat: Delete a Enter > F3 (další hledání) a mazání.
Mazat pouze klíče u kterých je jistota, že patřily k odinstalovanému programu.