Avatar uživatele
Ronnynik

Po jaké době chození by spolu pár měl mít sex?

Dorý den, chtěla bych se vás zeptat, po jaké době je ideální mít s přítelem sex?
Doplňuji:
Ne, 13 mi vážně není.. 16 :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dudu, anonym, potížistka před 4116 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Odpoveď byla označena jako užitečná

a nezáleží náhodou na tom, kdy se na to oba cítí?
To je dotaz, jako kdyby na to snad byla nějaká vyhláška. Neexistuje doba, po jejíž uplynutí by „měli mít“ sex.
Můj někdejší spolubydlící sbalil kolegyni z oboru a prošoustali hned první noc. Někteří s tím naopak vyčkávají třeba léta, než se opravdu dobře poznají. Je to fakt prudce individuální.
Doplňuji:
je třeba podtrhnout slovo OBA. Ne abyste se akorát podvolila nátlaku jenom proto, že to chce von. To je pak vo ničem a budete leda litovat.

Upravil/a: quentos

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?iceT Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je to individuálne.
väčšinou to býva, keď preskočí tá správna iskra a je k tomu správna nálada, situácia, miesto, čas.
U niekoho po troch dňoch, niekomu to trvá i roky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Až po ohláškách, snad pár dnů před nimi!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Proboha, to je fakt ujetej dotaz! 🙂

Doporučuji, nechat si tu poradit, výsledný termín pak spočítat podle vzorce:

termín_prvního_sexu = datum_začátku_cho­zení + ideální_doba_cho­zení_bez_sexu

Vypočtený termín si dej do kalendáře a ten den si to spolu poprvé rozdejte. Nepochybně to bude správné a ideální. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Až to na vás přijde, ale jestli je ti 13 tak ještě pár let vydrž.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na to bych jednoznačně nedokázal odpovědět.Za našich mladých let to bylo jakmile se naskytla příležitost (neměli jsme samostatná bydlení a museli čekat až někteří z rodičů nebudou doma).A protože v dnešní době mají mladí lidé úplně jiné myšlení, tak sám nevím.Tenkrát jsme byli rádi, že si to můžeme vyzkoušet a nepřemýšleli jsme o tom, že je některá(ý) prodejná či ne.A raději si vyzkoušet sex dříve než-li pak zjistit, že nám to spolu nejde a chceme něco jiného.Ze své zkušenosti mohu říci, že jsem měl sex již na druhé schůzce a jsme spolu již 36 let.
Jenže tenkrát jsme neřešili kdo a jakou profesi má a jestli je důležitější kariéra nebo život spolu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co nejdřív, abyste oba věděli do čeho jdete. Co když začnete chodit, popř. se vezmete a jeden nebo druhý sex nebude mít rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ven.cik

Po třetim rande…;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panxnotdead

Tak po měsíci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Většinou, když se poprvé spolu ožerou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
balca

hned první den a určitě bez ochrany..to je nej. ;) !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Myslím, že je to zcela individuální. Měla jsem partnery, se kterými to nějakou dobu trvalo, než k sexu došlo, ale s aktuálním partnerem k tomu došlo snad po dvou týdnech známosti. Jak se už zde psalo, musí přeskočit „jiskra“, být správná situace a oba musí vědět, že to opravdu CHTĚJÍ. Jen tak to bude skutečně stát za to. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

Hele, já bych to neuspěchala, ale záleží na každém páru a hlavně na tom, aby to chtěli oba.

Avatar uživatele
Vercule

Rozhodně. Mě třeba docela dlouho trvalo, než jsem se odvázala a chlapovi řekla moje fantazie. A je to teda škoda, protože teď je ten sex úplně o něčem jiném.

Avatar uživatele
Honzin8

My návlek na penis máme a vybrali jsme s vibrátorem, takže si sex s ním užijeme oba :)

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, jak je návlek vibrační, tak si to užijí oba :) Já jsem byla překvapená, jak se to chlapovi s ním líbilo :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Koupila jsem ho chlapovi k vánocům… i když si spíš myslím, že to bude dáreček pro mě. No, těším se jak malá holka 😛

Avatar uživatele
Cizecek.M

Počkej, návlek s vibrátorem? :) Jaký jste koupili a jak jste s ním spokojeni? A oba? :)

Avatar uživatele
KaraskovaAl

Jo, zkoušeli jsme ho… je to dobrý, ale že by to byla pecka, to nevím :D My máme raději jiné hračky, a to v rámci předehry. Ta je podle v sexu nejdůležitější.

Avatar uživatele
Kajolka

Jojo, my jsme si ho koupili. Měla jsem trochu strach, co na to chlap řekne, ale moc se mu to líbí. Je nadšený :) Takže doporučuju zkusit.

Avatar uživatele
Vercule

Návlek s vibrátorem? To jsem ani nevěděla, že je :) Jaký to přesně je? Jako na e-kondomy je toho opravdu hodně, tak budu ráda a info :)

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Počkej, jaký je to návlek s vibrátorem? To by mě docela zajímalo :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

Je to tak, mám stejný názor. My si třeba počkali a pak to fakt stálo za to… A teď třeba moc ráda experimentujeme :)

Avatar uživatele
GabulkaA

Na začátek bych já osobně určitě volila koupit lubrikant. Dneska jich je několik druhů… Třeba s vůní a příchutí. Navodí vám atmosféru https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely

před 1153 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

K těm lubrikantům. Já teba zbožňuju ten na zužení vaginy, ten je senzační.

před 1060 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
VanesskaMala

Jo? Já jsem nad ním uvažovala, ale zatím nekoupila… :D Je fakt dobrej, je poznat rozdíl? I chlap pozná rozdíl?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jo, je to poznat. Mám tento https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy/lovely-lovers-tightup-gel-innovative-formula-150ml a perfektně účinkuje. Fakt je poznat rozdíl :) Pro oba :)

Avatar uživatele
Honzin8

Já mám ještě tento https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-lepsi-erekci/titan-gel-gold-special-gel-for-men-50ml. Ale teda za tento tip díky, pořídím ho manželce. Tahle kombinace bude tuším super.

Avatar uživatele
Lurenka

Jo? A funguje? Já o něm uvažuju, ale právě nevím, zda koupit na vyzkoušení :)

Avatar uživatele
SuzanKa

Hooodně individuální… Až se na to budete cítit a těšit… Je to krásný období. Lepší než to, když už pár sex nebaví. To pak doporučuju koupit nejrůznější sexuální hračičky. Ty pomůžou.

před 1181 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Jojo, taky si to myslím. Hele, docela mě zajímá… Jaké hračky máte doma vy, čím si kořeníte sex? 😛

před 1122 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kikulinka85

Noooo, to je ruzny. Určitě by neměl doma chybět vibrátor. Pak nějaký ten obleček a hodně velkej rajc je i bičík :)

před 1090 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
GabulkaA

Je to tak. Teď jsem si koupila tento https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/bodys­tocking-a-catsuity/mandy-mystery-body-2642441-black a chlap je prostě nadšenej :)

před 1027 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek