Ronnynik

Po jaké době chození by spolu pár měl mít sex?

Dorý den, chtěla bych se vás zeptat, po jaké době je ideální mít s přítelem sex?
Doplňuji:
Ne, 13 mi vážně není.. 16 :)

Nejlepší odpověď
quentos

a nezáleží náhodou na tom, kdy se na to oba cítí?
To je dotaz, jako kdyby na to snad byla nějaká vyhláška. Neexistuje doba, po jejíž uplynutí by „měli mít“ sex.
Můj někdejší spolubydlící sbalil kolegyni z oboru a prošoustali hned první noc. Někteří s tím naopak vyčkávají třeba léta, než se opravdu dobře poznají. Je to fakt prudce individuální.
Doplňuji:
je třeba podtrhnout slovo OBA. Ne abyste se akorát podvolila nátlaku jenom proto, že to chce von. To je pak vo ničem a budete leda litovat.

Další odpovědi
anonym

je to individuálne.
väčšinou to býva, keď preskočí tá správna iskra a je k tomu správna nálada, situácia, miesto, čas.
U niekoho po troch dňoch, niekomu to trvá i roky.

dudu

Až po ohláškách, snad pár dnů před nimi!!

Alesh

Proboha, to je fakt ujetej dotaz! 🙂

Doporučuji, nechat si tu poradit, výsledný termín pak spočítat podle vzorce:

termín_prvního_sexu = datum_začátku_cho­zení + ideální_doba_cho­zení_bez_sexu

Vypočtený termín si dej do kalendáře a ten den si to spolu poprvé rozdejte. Nepochybně to bude správné a ideální. 🙂

anonym

Až to na vás přijde, ale jestli je ti 13 tak ještě pár let vydrž.

anonym

Na to bych jednoznačně nedokázal odpovědět.Za našich mladých let to bylo jakmile se naskytla příležitost (neměli jsme samostatná bydlení a museli čekat až někteří z rodičů nebudou doma).A protože v dnešní době mají mladí lidé úplně jiné myšlení, tak sám nevím.Tenkrát jsme byli rádi, že si to můžeme vyzkoušet a nepřemýšleli jsme o tom, že je některá(ý) prodejná či ne.A raději si vyzkoušet sex dříve než-li pak zjistit, že nám to spolu nejde a chceme něco jiného.Ze své zkušenosti mohu říci, že jsem měl sex již na druhé schůzce a jsme spolu již 36 let.
Jenže tenkrát jsme neřešili kdo a jakou profesi má a jestli je důležitější kariéra nebo život spolu.

anonym

Co nejdřív, abyste oba věděli do čeho jdete. Co když začnete chodit, popř. se vezmete a jeden nebo druhý sex nebude mít rád.

ven.cik

Po třetim rande…;)

panxnotdead

Tak po měsíci

anonym

Většinou, když se poprvé spolu ožerou.

balca

hned první den a určitě bez ochrany..to je nej. ;) !

WeeBear

Myslím, že je to zcela individuální. Měla jsem partnery, se kterými to nějakou dobu trvalo, než k sexu došlo, ale s aktuálním partnerem k tomu došlo snad po dvou týdnech známosti. Jak se už zde psalo, musí přeskočit „jiskra“, být správná situace a oba musí vědět, že to opravdu CHTĚJÍ. Jen tak to bude skutečně stát za to. 🙂

Vercule

Hele, já bych to neuspěchala, ale záleží na každém páru a hlavně na tom, aby to chtěli oba.

Vercule

Rozhodně. Mě třeba docela dlouho trvalo, než jsem se odvázala a chlapovi řekla moje fantazie. A je to teda škoda, protože teď je ten sex úplně o něčem jiném.

Honzin8

My návlek na penis máme a vybrali jsme s vibrátorem, takže si sex s ním užijeme oba :)

Vercule

Jojo, jak je návlek vibrační, tak si to užijí oba :) Já jsem byla překvapená, jak se to chlapovi s ním líbilo :)

Cizecek.M

Koupila jsem ho chlapovi k vánocům… i když si spíš myslím, že to bude dáreček pro mě. No, těším se jak malá holka 😛

Cizecek.M

Počkej, návlek s vibrátorem? :) Jaký jste koupili a jak jste s ním spokojeni? A oba? :)

KaraskovaAl

Jo, zkoušeli jsme ho… je to dobrý, ale že by to byla pecka, to nevím :D My máme raději jiné hračky, a to v rámci předehry. Ta je podle v sexu nejdůležitější.

Kajolka

Jojo, my jsme si ho koupili. Měla jsem trochu strach, co na to chlap řekne, ale moc se mu to líbí. Je nadšený :) Takže doporučuju zkusit.

Vercule

Návlek s vibrátorem? To jsem ani nevěděla, že je :) Jaký to přesně je? Jako na e-kondomy je toho opravdu hodně, tak budu ráda a info :)

Vikki.vivi

Počkej, jaký je to návlek s vibrátorem? To by mě docela zajímalo :)

Cizecek.M

Je to tak, mám stejný názor. My si třeba počkali a pak to fakt stálo za to… A teď třeba moc ráda experimentujeme :)

GabulkaA

Na začátek bych já osobně určitě volila koupit lubrikant. Dneska jich je několik druhů… Třeba s vůní a příchutí. Navodí vám atmosféru https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely

SuzanKa

K těm lubrikantům. Já teba zbožňuju ten na zužení vaginy, ten je senzační.

VanesskaMala

Jo? Já jsem nad ním uvažovala, ale zatím nekoupila… :D Je fakt dobrej, je poznat rozdíl? I chlap pozná rozdíl?

Cizecek.M

Jo, je to poznat. Mám tento https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-zuzeni-vaginy/lovely-lovers-tightup-gel-innovative-formula-150ml a perfektně účinkuje. Fakt je poznat rozdíl :) Pro oba :)

Honzin8

Já mám ještě tento https://e-kondomy.cz/lu­brikacni-gely/pro-lepsi-erekci/titan-gel-gold-special-gel-for-men-50ml. Ale teda za tento tip díky, pořídím ho manželce. Tahle kombinace bude tuším super.

Lurenka

Jo? A funguje? Já o něm uvažuju, ale právě nevím, zda koupit na vyzkoušení :)

SuzanKa

Hooodně individuální… Až se na to budete cítit a těšit… Je to krásný období. Lepší než to, když už pár sex nebaví. To pak doporučuju koupit nejrůznější sexuální hračičky. Ty pomůžou.

GabulkaA

Jojo, taky si to myslím. Hele, docela mě zajímá… Jaké hračky máte doma vy, čím si kořeníte sex? 😛

Kikulinka85

Noooo, to je ruzny. Určitě by neměl doma chybět vibrátor. Pak nějaký ten obleček a hodně velkej rajc je i bičík :)

GabulkaA

Je to tak. Teď jsem si koupila tento https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/bodys­tocking-a-catsuity/mandy-mystery-body-2642441-black a chlap je prostě nadšenej :)