Platí zásada jak si to nastavíš tak ti to funguje?

S příchodem digitalizace jsme začali pomocí rozhraní nastavovat mnoho přístrojů a strojů, podívejme se třeba na televizi zde je nastavení docela problém který je časově i náročný pokud máte velikou nabídku programů. Nejhorší je situace u počítačů a internetu zde platí škola života nemá prázdniny. Často se setkávám s tím že profesionál si něco neumí profesionálně nastavit a je těžké mu i pomoci. Na počátku je volba systému a potom přichází jeho nastavení které se časem musí aktualizovat a optimalizovat.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Podle těch tvých blábolů Koubo, tuším, že jsi ani nedokončil Zvláštní školu. No nedá se nic dělat, už je zrušili.

elkon
Bůh nepotřebuje chodit do školy je vševědoucí