Jahoda

Pláčete u filmu Titanic?

Musím se přiznat, že i když jsem ho viděla mnohokrát, nějaká ta slzička ukápne.

Co Vy?
Díky

Nejlepší odpověď
Terryle

To já to mám naopak, když jsem ho viděla poprvé, absolutně to se mnou nehejbalo, ale jak stárnu, sentimentálním víc a víc a posledně jsem i ufňukla, za což se hluboce stydím (u 99% filmů včetně Titaniku) Jde to se mnou do háje :o)
Doplňuji:
Já… hmmm, tak to bylo docela dlouhý zamyšlení (vzhledem k tomu, že se na filmy skoro nekoukám)… asi před necelým rokem na jaře u Lostů, když po několikadílovým čekání, kdy se to stane, umírala jedna z mejch nejoblíbenějších postav, kterou jsem měla ráda od samotnýho začátku. Pak bylo takový divný období, tak jsem se na nic dojímacího ani preventivně nekoukala…

Další odpovědi
anonym

dnes už né poprvé to byly potoky slz
Doplňuji:
naposledy jsem plakala u filmu Schindlerův seznam

iceT

Poprvé jsem ho viděla v kině asi před 14\15 lety a brečela jsem už tak od půlky filmu.Od té doby jsem ho viděla několikrát,na­posledy o víkendu,a brečela jsem stejně jako poprvé,krásnej do­ják.

led

Mám smolu. Keď vidím tú dramatickú scénu potápania a na člnoch, vždy si spomeniem na ten veľký bazén s teplou vodou, kde sa to nakrúcalo. A slzy mi tiekli pre tých, čo sa okolo potili a nemohli sa namočiť…
Ale nakrútené…, všetka česť kamere a výkonom hercov.
Doplňuji:
Bubca, aj všetko, čo k tomu treba?
Studená voda, plávajúci ľad z mrazničky a záchranná vesta?
🙂

mojitek

nemam rad tenhle film.Byl delany proto aby lidi chytl na pláč, a navic skutecnost byla ponekud jina..

anonym

Titanic mohu sledovat jen ve vaně,nechtěl bych vyplavit sousedy pod námi.

ReHu

Pokaždé. A ne jen u Titanicu.

Janinka :)

no jasněě Titanic miluju a je mi ho líto tak pláču :(