ReHu

Píšete s p. Svěrákem Diktát? Pravidelně? Zítra budete?

Doplňuji:
Tak jak jste dopadli s Diktátem?
Já bohužel nijak, nestíhala jsem ani reprízu. Ale ráda bych věděla, jak na tom jsem.
Čestina je krásná.

Nejlepší odpověď
BEAES

Pokud jsem pořad chytla, tak jsem si ho psávala. Chybu jsem měla vždy, bývají tam docela chytáky.

Další odpovědi
panenka

Nepíši Rehu s panem Svěrákem Diktát protože nemám čas.Většinu volného času trávím se svými dětmi a večer se věnuji svým věcem.

Toruk

Jak se říká: v jednoduchosti je krása. Čeština- mluvnice ovšem jednoduchá není, tak mě ani nepřitahuje.

Ajeto

Ano, já píši, zajímá mě to.

aramah

Já ne vím jak bych dopadla.

verka

Já jsem psala a zase bych psala, kdybych věděla v kolik. Díky za upozornění.
Doplňuji:
Bylo tam dvakrát slovo jeskynní. Pro jistotu jsem napsala jednou se dvěma a jednou s jedním. Takže chyba byla předem jasná. Objevila jsem pak ještě dva diktáty v mladý frontě, zítra pošlu odkaz.

anonym

já určytě dostanu samí jidnyčki

aramah

Annas vy určitě dobře.

anonym

určitě Annas,mě by se to hodilo,už mi nějak neslouží pamět a dělám chyby

annas

Buraku, dobře. Začnu pomalu. Kdo bude chtít, může se připojit.

1popelka1

Rehu, nepíšu, takže ani zítra nebudu. Ale začínám zapomínat, takže by se mi určitě hodilo osvěžit si gramatiku.

annas

Popelko, mám vložit nějaké pravopisné cvičení? Co myslíte, uspěla bych v rámci vzdělávacího dopoledne?

1popelka1

Já myslím, že určitě, protože nohama, rukama, oběma, třemi atd. už hodně pletu a jsem si čím dál méně jistá, co je správně, protože v písemné formě tato slova moc nepoužívám a doma mluvím „po našemu“.