Stříbrný

pijete víno krabičák ?

Já ano, 16-20 Kč / 1 l (Kaufland, Billa, TESCO...) stačí přelít do pěkné láhve značkového nápoje s etiketou, trochu zchladit...vzácná návštěva nic nepozná. Inú - obal prodává. Platí i zde.
Doplňuji:
Milovníky zlatého moku upozorňuji na dostupnost piva v PET obalech 1.5 l - máme krizi a na mléko v papundeklu jsme si zvykli také, že.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Představ si,až tě navštíví někdo,kdo je stejný znalec vín jako ty, a navrch cholerik?
Ale je fakt fajn,že si návštěv vážíš,hlavně těch vzácných.

Další odpovědi:

Bronzový

otazka je, jestli si nemysli, ze to vino nestoji za nic, ale jako navsteva to svemu hostiteli nerekne.
Ja nejsem vasnivej vinar, ale dobre vino si dam rad. V krabici jsem jeste takove nevidel.

U opravdovych pratel si dam klidne i to krabicove vino .. jde mi o posezeni ... , ale nedovedu si predstavit , ze bych se pratelila s nekym , kdo by me takhle podvadel.
-iv-
Doplňuji:
Dr.,... a ja blbka jsem se chtela vdat jen virtualne.! Budu muset celou situaci jeste prehodnotit.! :-) -iv-

Ad iv, zcela s tebou souhlasím, tady vůbec nejde, zda to návštěva nepozná, ale nás ze staré školy by hanba fackovala, sami před sebou bychom se prostě studem propadli, tohle se zkrátka nedělá a basta.
A ten, kdo se tím ještě chlubí, zaslouží hluboké opovržení národa. Toto nemá nic společného s krizí, ale s úrovní lidské důstojnosti, ještě jednou - fuj !
Ivi, neboj, pro tebe schraňuji jako oko v hlavě vzácný ročník archivního
a klackem od něj odháním všechny nenechavé mlsné jazýčky. Kromě toho máme na svatbu rezervován dovoz z francouzských vinic Gerarda Depardieu. Jednou jsem už koštoval a jedna báseň, prostě nedostižná špica.

Zlatý

ne, jsem spíš pivař, a když už víno, tak dobré.

Zlatý

No nevím, co k tobě chodí za návštěvy :-), ale znalci to asi nebudou a nebo si myslí své a za dveřmi si to pak řeknou. ;-) Každopádně kdo má trochu "vypito" (ve smyslu, že už v životě pár desítek litrů vína ochutnal), tak ten ti levné, nekvalitní víno pozná spolehlivě.
Bolehlava za 20 Kč/l bych nepoužil ani na svařáka (správně se říká horké víno), natož pro návštěvu. Leda bych se jí chtěl jednou pro vždy zbavit. :-)

Zlatý

Tady nejde o zvyk, ale o chuť !!

Snížení citlivosti chuťových pohárků je nemoc !

Zlatý

A jak do flašky znova nacpeš ten korkovej špunt?Nebo ten plastovej?Ten se tam cpe podstatně hůř....Nebo víno neotvíráš před návštěvou?No,nevím,nevím....

Zlatý

s tím se fakt nechlub, buďto dělaj blbce, kdo to pije nebo neznají dobré víno

Zlatý

Nechtěl bych být vaším hostem,jo to u pana doktora s paní iv to by bylo jiné panečku - samé vybrané delikatesy...;-)

Zlatý

Krabicové víno (resp. víno v ceně < 40Kč/l) používám pouze na vaření - chrstnout pod hovězí nějaký výběr z hroznů by mi připadalo nepřiměřené :)
Ale slyšel jsem, jak kdesi chtěli připravit kolegovi nemilé překvapení, do lahve od pětiputnového Tokaj Aszú nalili jiskřivě jantarový jabčák, pečlivě uzavřeli a darovali mu to jako dárek k narozeninám. On je pak překvapil tím, že usoudil že tak dobrého vína je pro něj škoda, a dal ho jako dárek někomu jinýmu. Já myslím, že ta láhev koluje dodnes :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.