Avatar uživatele
lexx

pevná telefonní linka

Máte a používáte ? kdysi jsem měl kvůlí faxu a internetu, na připojení čekal 5 let (1991–96) věříte ? kdežto dnes vedou bitvu o zákazníka, jo, časy se mění.
Doplňuji:
Těch 5 let čekání na telefon nebylo nejhorší, někdo 10 i více, ale někdo zas jenom měsíc…nám hromadně drátovali panelák, přišel chlápek a povídá: nechcete telefon ? bez písemné žádosti, bez čekání, konexí, úplatků a nervů. Tržní ekonomika.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: lexx

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, Alesh, anonym před 4608 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
GM

Už je to hodně let, co jsme pevnou zrušili. Před cca 30 lety jsme měli telefon jako jedni z mála a neustále u nás někdo otravoval, aby si mohl zavolat. Nejlepší bylo, když se jedna se sousedek vždy vykecávala meziměstsky půl hodiny, dala mi 5 korun a ještě si myslela, že má předplaceno. Když jsem požádala o zrušení pevné linky, tak s Telecom mohl přetrhnout s výhodnými nabídkami, trvala jsem na zrušení, ale museli jsme ještě 3 měsíce platit paušál. Potom ani po těch 3 měsících linku neodpojili, tak jsem zavolala na Tel., vynadala jsem jim, řekla, že mají služby jak za Marie Terezie, druhý den byla linka odpojená.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Téměř všichni, které znám, ji mají dávno odhlášenou.
Výjimkou je opravdu hrstka těch vyloženě přestárlých, kteří ji mají především kvůli lékaři a částečně rodině či averzi vůči mobilům coby vynálezu ďábla.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Mám, už hodně dlouho, používám velmi málo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

a věříte, že my na ni čekali skoro 13 let?! :) a to nekecám – jakmile rodiče postavili barák, tak požádali o zapojení, to jsem nebyla ani na světě a ještě v roce 98 nám stál před barákem akorát tak telefonní sloup a to bylo všechno :D pak si mamka koupila asi tak první mobil v naší vesnici a žádost zrušila. Nevěřte tomu, ale do měsíce přijelo auto, jestli teda tu pevnou chceme… :D Nechtěli :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

U nás to rovněž probíhalo podle podobného scénáře. Dnes na pevné linky voláme přes SKYPE, kvalita je přijatelná a hovory téměř zadarmo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Její smysl pro domácnost je asi stejně velký jako suchý záchod. 🙂
Měli jsme ji s velkou slávou nám ji připojili a za pár let jsme ji zrušili … přišli mobily. Net přes pevnou linku jsem nikdy neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacChill

My máme a používáme

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek