Lul

Absolvoval někdo pěšky trasu z Pavlova do Mikulova? Vede tudy nějaká vyznačená trasa, která stojí za to?

Pěší cesta z Pavlova do Mikulova.

Absolvoval někdo pěšky trasu z Pavlova do Mikulova? Vede tudy nějaká vyznačená trasa, která stojí za to?

Odpovědi
Dochy

Sice ne, ale podle mapy.cz – turistická mapa tam vidím základ – cca 9,5km, 2:45 hod. a pak mi připadají zajímavé kombinace s NS Děvín (Děvín, Děvičky, Soutěska), Klentnice (Stolová hora, Sirotčí hrádek,…), Turold…
Ale bacha ať to nepřeženete (netuším kolik sil a času máte)