Luiza

Pejskaři – kupujete něco na tlapičky teď v létě, když jsou rozpálené chodníky?

Odpovědi
elkon

Nechodíme s pejskem po rozpáleném chodníku a nechodíme s ním na ulici, když je vedro (není to pro psa vhodné). Běhá po zahradě a na procházku jdeme ráno, nebo až večer, když už není vedro.

Drap

Ne, nekupuji nic. Chodím se psem na louky do lesa a k řece.

Samsara

Koupila jsem na doporučení veterináře emulzi Foot protect. Chrání tlapky v létě i v zimě, ale je dobré chůzi přes přímé sluníčko omezit na minimum.

Luiza

Děkuji za tip – napíšete, kde bych tuto emulzi mohla koupit?

WhiteM

Tato emulze od Woykoff je výborná – taky ji kupuju a pejskem pak nemá problém. Je jasný, že chodíme hlavně po stínu a po trávě, ale ve městě to všude není a musíte na tu trávu napřed dojít.

WhiteM

Tady ji objednávám já www.drmax.cz/foot-protect-emulze Je to fakt dobrá věc a určitě ji využijete.

Savier

Ano, koupil jsem našemu jorkšírkovi chránič na tlapky.