bolak

Pasujete do nějaké z kategorií?

Pokud ano, zařaďte se prosím.

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem ani jedno z toho

Doplňuji:
Jsem mladá a zdravá. Mám ráda samotu, ale nejsem osamělá a asociální už vůbec ne.

Další odpovědi
quentos

Jsem osamělý

mě může dycky dostat věta vod důchodců „užívej si, dokaď seš mladej a svobodnej“. Hm… ještě tak mít čeho si užívat :{/>

Lorrien

Nejsem ani jedno z toho

Jsem totiž žena :D

Deli

Nejsem ani jedno z toho

Jsem mladá, vdaná a těhotná 🙂

briketka10

Jsem asociální

nejsem ani mladá, ani stará, jsem nemocná a budu, osamělá nejsem mám hodně kamarádek a hodnou sestru, ale samotu si dokážu užít asi nejlíp ze všeho, jsem taková samotářka a to se vůbec nenudím :)

hanulka11

Nejsem ani jedno z toho

anonym

Jsem starý

Damiana

Jsem asociální

http://oldrichflo­rian.blog.idnes­.cz/c/269701/Jsem-asocial.html
Btw – studenti Fakulty sociálních věd vydávají Asociála, dost dobré čtení…:-)
Doplňuji:
…univerzity Karlovy.
http://social­.ukmedia.cz/te­ma/asocial

Drap

Nejsem ani jedno z toho

Řadit se do některé z ostatních kategorií mě ani nenapadne.

Lakeysha

Nejsem ani jedno z toho

jsem 23letá zdravá baba, kamarádů mám tolik, kolik jsem schopná stíhat mít, partnera mám taky, rodinu mám skvělou…jen těch peněz a času by mohlo být víc

venkovan

Nejsem ani jedno z toho

Nejsem normální.
Kdybych byl, tak už dávno jsem v pelechu.

anonym

Jsem asociální

Doplňuji:
briketka10– jsme na tom zhruba stejně -))

Marsyas

Jsem asociální

bolak

quentos: mě na nich zas dostává to, že jakmile jim dojdou během diskuze argumenty, tak se zakuckaj a řeknou že maj pravdu, protože jsou starší a tudíž moudřejší :)) to se nedá přebít, protože starší než já budou vždycky, v tom už je nepředběhnu…

quentosi, všim sem si že v každý anketě odpovídáš až nepřirozeně upřímně (narozdíl od většiny ostatních) :) , jak je to možný?

bolak

Deli: těhotná je vpodstatě nemocná…

(House by ti řek že máš v těle parazita)

bolak

Když mi budete sabotovat průzkum, tak vás smažu… do jednoho!

hanulka11

a ty pasuješ kam???????bolaku

bolak

a heleďme se :) sama nepřizná barvu ale na ostatních by vyzvídala… založ si vlastní průzkum a já ti kliknu :)

hanulka11

tak ne ,nech si to pro sebe – nejsem průzkumník
ale stará nejsem to ne .......

hanulka11

tak jo smaž

bolak

hanulka11: 56–71 už je stáří hanulko

zapoměl jsem přidat jsem mírně prolhaný :), tak možná příště