pásky k nalepení zrcadla

četla jsem tu návody na lepení zrcadel.kde se ty oboustrané nalepov.pásky-kdy zrcadlo drží na kachličkách dají koupit??a kolik stoji?mam velké zrcadlo kulaté bez rámu a když jsem pásky sháněla byli mě nabídnuty pouze-něco v tubě-za 300-nebo200kč.zrcadlo stálo 50kč v bazaru.při koupy této tuby??-se raději vyplatí koupit nové v rámu
Doplňuji:
mužský na práci bohužel neni..s těma lištama skvělý nápad,ale tu pásku zdá se zvládnu sama.děkuji-co to je odmastit?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

popelko stav se v mototechně a chtěj oboustrannou lepící pásku. Prodávají ji na metry, ale nemusíš to lepit po celém obvodu a drží dost. akorát to chce pořádně odmastit a aby bylo teplo, což doufám v koupelně je.
---------
Odmastit je, že vezmeš třeba technický benzin nebo aceton nebo prostě jen odlakovač na nehty a potřeš jím místo kde budeš lepit tu oboustrannou pásku. Pokud nemáš ani jedno, můžeš použít iron-okenu nebo líh. Na mastném (přestože se to zdá, že je to čisté) to pak špatně drží.
----------
jo a ta cena je v řádech desetikorun a ne 150-200 právě proto, že to prodávají v mototechně na metry a ne jako v tescu nebo baumaxu po krabičce třeba 10metrů.

Další odpovědi:

Pokud mate pobliz muzskou ruku,at Vam udela asi toto-2 listy ktere se prichyti na hmozdinky,jedna na horu a ta druha dolu,no a zrcadlo se do list zasune.Je to jednoduche,levne a ucelne.Mate-li fantazii tak spodni lista muze byt delsi na kterou po stranach pripevnim par hacku na zavaseni trebas hrebenu ci podobne.Snad jsem pomohla.

Oboustranky se dají koupit v každé specializované prodejně.Jak firemní,tak i v Barvách-lacích.A mám dojem, že i v Tescu-třeba.Nebo v Baumarktu.
Je jich víc druhů-některé lepí víc a naopak.
Tipnul bych si,že cena je cca 150-200kč.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

Ještě je možné použít silikon. Pozor musí být specielně na zrcadla. Jednou jsem použil nějaký zbytek a sežralo to tu stříbrnou vrstvu. Proti posunutí než to ztuhne jsem to zajistil lepicí páskou

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.