popelka

pásky k nalepení zrcadla

četla jsem tu návody na lepení zrcadel.kde se ty oboustrané nalepov.pásky-kdy zrcadlo drží na kachličkách dají koupit??a kolik stoji?mam velké zrcadlo kulaté bez rámu a když jsem pásky sháněla byli mě nabídnuty pouze-něco v tubě-za 300-nebo200kč.zrcadlo stálo 50kč v bazaru.při koupy této tuby??-se raději vyplatí koupit nové v rámu
Doplňuji:
mužský na práci bohužel neni..s těma lištama skvělý nápad,ale tu pásku zdá se zvládnu sama.děkuji-co to je odmastit?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

popelko stav se v mototechně a chtěj oboustrannou lepící pásku. Prodávají ji na metry, ale nemusíš to lepit po celém obvodu a drží dost. akorát to chce pořádně odmastit a aby bylo teplo, což doufám v koupelně je.

Odmastit je, že vezmeš třeba technický benzin nebo aceton nebo prostě jen odlakovač na nehty a potřeš jím místo kde budeš lepit tu oboustrannou pásku. Pokud nemáš ani jedno, můžeš použít iron-okenu nebo líh. Na mastném (přestože se to zdá, že je to čisté) to pak špatně drží.

jo a ta cena je v řádech desetikorun a ne 150–200 právě proto, že to prodávají v mototechně na metry a ne jako v tescu nebo baumaxu po krabičce třeba 10metrů.

Další odpovědi
anonym

Pokud mate pobliz muzskou ruku,at Vam udela asi toto-2 listy ktere se prichyti na hmozdinky,jedna na horu a ta druha dolu,no a zrcadlo se do list zasune.Je to jednoduche,levne a ucelne.Mate-li fantazii tak spodni lista muze byt delsi na kterou po stranach pripevnim par hacku na zavaseni trebas hrebenu ci podobne.Snad jsem pomohla.

anonym

Oboustranky se dají koupit v každé specializované prodejně.Jak firemní,tak i v Barvách-lacích.A mám dojem, že i v Tescu-třeba.Nebo v Baumarktu.
Je jich víc druhů-některé lepí víc a naopak.
Tipnul bych si,že cena je cca 150–200kč.

elektrikář

Ještě je možné použít silikon. Pozor musí být specielně na zrcadla. Jednou jsem použil nějaký zbytek a sežralo to tu stříbrnou vrstvu. Proti posunutí než to ztuhne jsem to zajistil lepicí páskou