Neonka

Jak spolehlivě upevnit zrcadlo na šatní skříň ?

Nejlepší odpověď
kazisvět

Kupte si v drogerii silikon na zrcadla. Je hodně důležité, aby byl na zrcadla, protože jinak by jej mohl poškodit.
Stejný problém jsem řešil před několika měsíci a zrcadlo teď drží hodně dobře.

Zdroj: www.profisili­kony.cz/produk­t/silikony/zrdca­dla/silikon-zrcadla.html

Další odpovědi
FOG

Jen jeste doporucim,po prlepeni bud tim silikonem nebo lepidledlem prelepte zrcadlo nekolikrat izolepou.ktera drzi jak na skle,tak i na dreve a nechte min. jeden den,nez to zatuhne a pak opatrne sundat,popr. ocistit redidlem,okenou apod.
Nebo zrcadlo zasunout za listy,ktere si prisroubujete do dveri skrine.

venkovan

Požádat partnera aby zrcadlo podržel (nemusí se ale koukat co se před zrcadlem děje). Potom takové zrcadlo nemusí být na skříni, ale kdekoliv kde je potřeba (zrcadlo s nožičkami).
Nebo – pokud není moc těžké, zašel bych pro extrasilnou oboustranou lepící pásku (někdy se na obalu uvádí i jakou silou drží) a zrcadlo na ní přilepil. Raději dal víc proužku než méně. pásky prodávají v prodejnách pro hobby, možná i kancelářských prodejnách apod. Páska by neměla poškodit skříň, jednou se nechá sundat.

oskar

Já myslím,že nejjistější jsou dřevěné lišty s drážkou zrcadlo tak máte přišroubované a kdykoliv ho můžete oddělat.