kazisvět

Čím přilepit zrcadlo na dřevěnou skříň?

Jedná se o velké zrcadlo 160×75 cm, které má být přilepené na vnitřní straně dveří dřevěné skříně. Chci aby drželo a aby jej lepidlo nepoškodilo.

Nejlepší odpověď
standa

Pate,
já bych to zrcadlo na dveře skříně nelepil, ale umístil bych jej do dvou ´rohových´ lišt (na spodní a horní okraj zrcadla).

Tyto lišty bych vhodnými vruty přivrtal na vnitřní stranu dveří.

A aby zrcadlo v lištách dobře ´sedělo´ podlepil bych jej na vhodných místech (například na spodní, střední a horní straně) oboustrannou lepící páskou.

A JE TO 🙂

Tvůj Mat.

Další odpovědi
elektrikář

Jde použít silikon ale musí být specielně na zrcadla jinak to rozloží zrcadlící vrstvu.

lerak14

ohromné lep.PATTEX

krab1989

Nedávno jsem si koupil zrcadlo z https://zrcadlo­mat.cz/ a bylo k němu přiloženo montážní lepidlo. Myslím, že se dá tímto lepidlem snadno připevnit.