Avatar uživatele
tesss88

partner gynekolog?

slečny a dámy,vadilo by vám kdyby byl váš partner gynekolog a jak by jste to snášely? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? dave09, petka, holčička před 5110 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

nevadilo by mi to, pokiaľ by si prácu nenosil domov

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Luss

to by mi teda nevadilo. jelikoz ve vysetreni na „koze“ neni nic smyslneho a pritazliveho. je to lekar jako kazdy jiny a stejne tak muze zahnout chirurg, jako gynekolog, ale i zubar, zahradnik, ridic, ucitel… ne? :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Pokud by můj manžel byl gynekolog a jeho práce by ho bavila v žádném případě by mě to nevadilo.Je to povolání tak jako každé jiné takže si osobně myslím že bych to snášela normalně.
Mám kámošku která má GYNEKOLOGA je to tak pár roků co se jí na to ptala kamarádka na narozkách a tehdy se jí zeptala taky na stejnou otázku ,a ona odpověděla nevadí a nevidí na tom nic špatného ,že to záleží na důvěře obou a já s ní v tomto souhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RAB

Mě by to nevadilo. Ale asi bych chodila k někomu jinému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Nevadilo by mi to. Drtivá většina gynekologů bere kontroly svých pacientek skutečně jen jako práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petka

Mě by to asi trochu vadilo. Ale zase bych nebyla s partnerem, kterému nedůvěřuji. Takže jde o tu důvěru a ikdyž by byl gynekolog a vadilo mi to, rozhodně bych se nesnažila měnit, když by nám vztah fungoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Asi by mi to nevadilo, ale neumím si to moc představit. Musela bych mít úplně jiný pohled na náš vztah (Myslím to tak, že teď partnera dost poučuju co se těchhle věcí týká, navíc když studuji porodní asistentku. Třeba před 2 lety ani nevěděl, co to znamená menstruace, že ta žena krvácí… Kdyby byl partner gynekolog, samozřejmě by toto odpadlo). Asi bych brala partnera jako víc zasvěceného, určitě bych to brala jako dobrou kvalitu. Že by vyšetřoval jiné ženy, by mi NEJSPÍŠ nevadilo. Ale sama bych k němu chodit nemohla na prohlídky, to asi ne…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No jen aby mě pak doma neodmítal,že už toho má dost.Ale neumím si to dost dobře představit.Každá práce má něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Nevadilo.Neumím si představit,že bych se seznámila s mužem,který by mi byl sympatický a já bych se rozhodovala jestli s ním budu chodit až podle toho jaké má povolání.Představte si,že by vám partner zakázal chodit na gynekologickou prohlídku k lékaři muži.Jak by se vám to líbilo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veve-1998

Mě by to vůbec nevadilo.Je to jeho práce která ho baví.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek