Gestas

Pánové, zlepšilo by to váš postoj k uprchlíkům?

Pánové, zlepšilo by váš postoj k uprchlíkům, kdyby většina uprchlíků nebyli mladí Arabové vyznávající islám, ale mladé Arabky vyznávající volnou lásku?

Nejlepší odpověď
Kepler

No ještě to! Venerických chorob a AIDS je už tak dost.

Další odpovědi
Arne1

Raději konverzi na volnou lásku než k militantnímu náboženství

anonym

Pokud by mě místo milování taková Arabka uvařila a vyprala, tak bych jí dovolil domácí azyl ve sklepě. Jinak jak říká Kepler, tak pochybuju, že většina z nich nemá v sobě kde jakou pohlavní či jinou chorobu. Pokud by však měla pořád takové chutě, tak bych jí dovolil předvést mi alespoň striptýz. :)

Kryšpín

Jak pro koho, někteří samci by tokali, pasáci, domečky s lucernou a.t.d.

ten který je

Takovou nechutnou prasárnu přenechme raději sousedům na západ od našich hranic.

dubraro

Určitě změnilo, nevím jestli zlepšilo.