autacek

Pánové, byli jste někdy na dámách? A co Vás k tomu vedlo?

Nejlepší odpověď
Kelt

Ano, dcera byla na karnevale ve škole a na tom záchodě jsem jí převlékal. Ženské se na mne sice dívaly divně, to si pamatuji. Dnes má dcera 29 roků, takže to bylo před více než 20 lety a proto detaily neznám.

Další odpovědi
GM

Proč se nezeptáš žen,jestli byly na pánech? Já několikrát např. na zájezdech, když byla na dámách fronta.

agentpv

přeplněný pánský záchod… a ta dáma co mně tam potkala to vzala s úsměvem.

aliendrone

Ano. Pokud myslíš WC, tak ABSOLUTNÍ NEZBYTNOST mě k tomu dohnala. Dokonce několikrát, pokud si pamatuji. Vždycky kolem toho bylo moc pištění a vůbec slov, které bys od dam nečekal! ;) :D :D
Pokud to myslíš ve smyslu odpovědi mosoje, tak ne. V reálu se totiž vylučuje „dáma“ a „do trojky“, to nevíš? ;) :D :D

mosoj

Na dámě ne, ale na ženské dost často.

Rokio

Ano, dvakrát se mi to stalo v jedné restauraci, protože tam toalety nebyly dobře rozlišeny na dámské a pánské. Až potřetí jsem našel pánskou značku, tak už jsem tam chodil pouze do mužských toalet.

marci1

Já, dáma jsem se jednou omylem ocitla na pánech a chvilku se mi to tam zdálo divné, než mi to došlo a rychlými kroky jsem vypadla ven. 🙂

Reezo

Ano, několikrát jdem na dámském WC byl, ale nechystal jsem se vykonávat malou ani velkou potřebu. Navíc jsem tam nebyl sám. To co se dělo na tom dámském WC, tu nebudu šířit… 🙂

aliendrone

marci1>>> Tak OMYLEM, jo? ;) :D :D