Paleni oci. Otazka zde jiz byla polozena .... ale syn ma zrak dobry - nedavno mereny u ocare ...-iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Mám pálení očí a svědění v koutcích,zvlášť v této době,proto že jsem alergik,dělá to množství pilu v ovzduší.Zdělit to očařovi ať napíše kapky.

Další odpovědi:

Bronzový

Já sice nosím brýle,ale mám taky citlivé oči,takže mě pálí třeba při pobytu na intenzivním slunci,nebo v průvanu.Absolutně třeba nenávidím klimatizaci.Nebo to může být i možná alergie.Chce to nejlépe při potížích zajít k očaři na kapky.Někdy stačí i kapky na pálení očí z lékárny.Spíš to chce vypozorovat kdy to začne.

Pokročilý

Doporučuji návštěvu alergologa, mám ty samé problémy. Zrak v pořádku, ale pálí oči, hlavně koutky. Alergolog jednak zjistí, na co syn může být alergický a může předepsat například kapky SpersAlerg, které se kapou do očí a které toto pálení velmi zmírňují.

Pozor, nemusí to být jen alergie na prach, pyly a roztoče. Já jsem například alergický na některé druhy ovoce, takže stačí, abych byl ve stejné místnosti, ve které se krájí jablka a hned mám oči jak králík.

Možná to bude něco jiného, ale každopádně bych se tu alergii zkusil alespoň vyloučit - testy jsou pohodové, bezbolestné a nekomplikované.

Zlatý

Kamarádku pálí oči celoročně, dávali jí všelijaké kapky, ale bylo to spíš horší a horší. Vyšetřovali ji i na plicní chlamydie, prý to mohou také způsobovat (mimo pokašlávání atd.), ale nakonec stanovili diagnózu "suché oči a alergie na konzervanty". Suché oči chtějí kapat a kapat, ale nesnesou kapky s konzervanty. Nakonec si kape nějaké drahé umělé slzy bez konzervantů a jakž takž to jde, nesmí ale být v zakouřené místnosti apod.

Bronzový

Pokud pálí syna oči v tomto období, je vysoká pravděpodobnost výskytu alergie... Zeptejte se, kde přesně oči svědí a jaký má pocit. - Pokud se svědění objevuje v koutcích a má pocit, že má v očích písek, jedná je na 99% o alergii. Alergologii navštivte na podzim, aby se provedli testy a uvidíte, jak na tom syn je...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.