NellyP

Padani zubů u psa

Dobrý večer,mýmu pejskovi budou skoro 4roky a ted ji začaki vypadávat stoličky.
Je to normální?
Doplňuji:
Omlouvam se, myslim ze stolicky jsou mlecne.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni. Je to příliš brzy. Navštívil bych veterináře.

Další odpovědi
Kat ka Suky

To jde o rasu…nasemu nahaci vypadaly dávno a je mu asi 4..

anonym

O mléčné stoličky se určitě jednat nebude. Mléčný chrup psovi vypadává ve věku cca 4–7 měsíců. Pravdou je, že jak píše Kat ka Suky, naháč je chudozubý, patří to k jejich lysivosti a jiným společným genetickým znakům těchto plemen naháčů..
Tak tedy záleží na plemeni, údržbě chrupu, výživě a opotřebovanosti atd. Může to být také zubní kámen, který psa obtěžuje a může trpět i parodontózou.
Rozhodně nic nepokazíš, když se psem navštívíš veterináře a ten ti poradí. Hlavně zjistí, zda skutečně psovi zuby vypadly a jaké a potom teprve bude hledat příčinu.