Avatar uživatele
anonym

Ovlivní vás reklama v televizi?

co by se stalo, kdyby byl každý jako já a podle reklamy se nikdy nic nekoupil. budou jí pořád dávat? navíc mi některé reklamy vadí. reklama na kosočtvercovou mykózu, na únik provozních kapalin, či mast na zádelní otvor, mě dostává do kolen

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, marci1 před 3149 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne, neovlivní…
Já ji obvykle vůbec nevnímám – pokud už mám teda zapnutou TV…
😉
Pokud jde o mne, může si kdekterý šiřitel TV signálu vysílat co se mu zamane…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Neovlivní, jelikož ji nesleduji (v zájmu zachování duševního zdraví). 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Zkuste si pročíst reakce dalších uživatelů na jednu z podobných otázek.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-moc-vas-ovlivnuje-reklama-testik

Když se objeví mezi pořady reklama, zpravidla odejdu, jindy nevnímám obsah. Když ji někdy sleduji, tak spíš. zda je zábavná, vtipná apod.

Když slyším např. reklamní slogan „Nakupujte u odborníků“, nabídku na nějaký výroboek, službu apod., tak si řeknu, nekoupím, půjdu jinam, pokud budu potřebovat..

Takže reklama, pokud ji vidím, mě ovlivní negativně.

Co by se stalo?
Třeba by se musel změnit způsob reklamy, aby byla být vždy pravdivá„ zajímavá, nebyla klamavá atd.

"Dobrá reklama vám vnucuje lék proti bolestem hlavy způsobem, z něhož vás hlava rozbolí a půjdete si ho koupit.“ (Jan Sobotka)

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neovlivní…buď se dívám na programy, kde není reklama (což je TV1,TV2) a nebo když je reklama, přepínám jinam (už vím jak na které televizi jsou dlouhé reklamy) a nebo běžím lednice či jinam se podívat, co by se nechalo u tv sníst.
A nadávám, že nebýt reklamy, tak by to zboží mohlo být o x Kč levnější.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Musím se smát , když v rádiu dávaj tu reklamu na Ikeu..police a skříňky, police a skříňky, teda aspoň myslím, že je to na Ikeu, mě je to celkem jedno, na co, ale načapala jsem se u toho a to je oč tu běží…jsem si to broukala, připadala jsem si jak totální pako…police a skříňky, police a skříňky…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

no takhle jako tebe mě to teda nebere ;q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Ovlivňuje mě velmi, pokud už se náhodou na TV dívám a reklamu zavnímám. Ovlivní mě v tom směru, že přesně vím, co si nemám nikdy koupit. Na pomyslném žebříčku mých vlivných reklam je s obrovským náskokem ta, ve které účinkuje „tvor,“ kterého má zdejší uživatel bolak v avataru. 😛

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

vodní kámen to je prevít, ten vám rozbil pračku..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ne,reklamy nesleduji,když se náhodou objeví,přepínám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

cochee: odborný název je „ta mrdka zelená…“

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Jj, používám jen malinko transformované synonymum (mužský rod).

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek