Damiana

Jak nás ovlivňují znamení zvěrokruhu?

Jste ostražití, co se týká zvěrokruhu? Ovlivňuje vás pohled na člověka podle toho v jakém je narozen znamení?
Doplňuji:
No píše se, že některá znamení k sobě nesedí… Třeba, že Střelec by se Rybám měl navzájem vyhýbat, ale se Lvem to má naopak skvělé. Jestli vám to konkrétně takhle funguje. Ne, že byste „nehodící se“ rovnou zavrhli, ale jestli si s těmi „doporučenými“ opravdu víc rozumite – bez předsudků.

Quentos: Nejde mi o přesný astronomický, ale obecně používaný výklad, který všichni známe 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

nijak. Ovlivňuje nás postavení hvězd, při němž jsme se narodili.

Ale nebudu v otázce hnidopišit, ano, pohled na člověka mě ovlivňuje, co se jeho znamení týče. Před jistými znameními se mám na pozoru nebo alespoň vím, proč si s nimi nerozumím.

Další odpovědi
Rocker

Mě neovlivňují vůbec,nevěřím ani horoskopům.A co vůbec nesnáším,jsou vykukové,kteří věští budoucnost-ať už z karet,ruky,skle­něné koule…A nejhorší jsou ti,co se každý den vtírají na tv Barrandov.

Mapel

Já se řídím podle citu a pro zajímavost si přečtu horoskopy, ty serióznější. A mohu říci, že pak jen konstatuju dvě věci:
tak to sedí
tak to je zase výjimka.
Než něco rozhodnu, tak si to promyslim. S postupem nejdřív si přečtu horoskop a podle něho se rozhodnu nesouhlasím.

venkovan

Hodně. Hlavně když jsou z marcipánu. To se nechám ovlivnit kterým koliv.
A jinak k těm snášenlivostem mezi znameními. S partnerkou jsme přesně v těch nejhorších znamení o kterých se říká, že se nesnesou. Ono je to taky o tom co se skrývá v dotině lebeční. A u nás je to perfektní. parnerka tam má nějakou tu hmotu a já jen pusto a prázdnou.

P.T.

Nevěřím tomu, ale pobavím se, když si některý přečtu 🙂 Každopádně na mě (Kozoroh) sedí definice mého znamení úplně přesně, až se někdy děsím, co si zas kde na sebe přečtu 😁

Ale řídit se tím, „kdo se ke komu hodí“, to ne, to už je brutál…

Takže, horoskopy 4fun 🙂

MK44

Astrologie nás může ovlivňovat asi tak, jako ovlivňoval Koudelku ve filmu „Jáchyme, hoď ho do stroje“ jeho horoskop. Záleží čistě na Vás, jak vážně to berete. Jsou daleko pádnější okolnosti při narození člověka i v jeho dalším životě než postavení miliony kilometrů vzdálených oběžnic Slunce. Od genetiky, přes rodinné prostředí, úroveň školství a lidí, s nimiž se stýkáte, po zdravou stravu a ekologii. Mám podezření, že daleko více než na tom, zda je Jupiter v konjunkci s kdovíčím, záleží na tom, jak moc je nachlastanej řidič, co řítí proti Vám.
Ale některé horoskopy nemusí být neužitečné. Takové ty, co nejsou věnované konkrétní osobě. Píšou-li je schopní lidé, mohou nás zábavnou formou upozornit, na co bychom jinak zapoměli, popřípadě nám pomohou se zamyslet nad životem, svým jednáním apod. A vůbec nezáleží k jakému znamení autor svou myšlenku přiřadí.

juie

mě ani ne,ale kdyz mam nejaky zverokruh po ruce tak si ho rada prectu ale zajimalu by me jestli jsou na to lidi vazani…

johana 56

Bez ohledu na horoskopy a doporučení (občas si je přečtu pro pobavení) můžu za sebe tvrdit,že právě vztah Ryba a Střelec funguje perfektně.Platí to také u dobrých přátel,znamení nerozhoduje.