Ondrej01

Ověřený web typu „výhry za body“ ?

Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda někdo nezná stránku, která jede na principu „sbírejte body a vyměňte je za výhry“ jako je třeba anglická Lockerz.com. Znám maxo.cz a sms.cz ale to je na rok sbírání.. Chci abych měl alespoň do měsíce jednu věc. Dík

Odpovědi
JanVal

Zajímavý je dětský portál Alík.cz, který za každé denní kliknutí na jakoukoliv jejich stránku připíše jeden bod na účet. Denně je jich možné získat prakticky zadarmo až 60. Lze je vyměňovat za různé ceny posílané poštou za 0,– Kč poštovného nebo osobním převzetím.