Otevřeli byste okno?

Kdyby jste jeli v kupéčku vlakem a vedle vás si někdo „ulevil“, je vhodné v tu chvíli před ním otevřít okno?

Odpovědi
led

Stať sa to môže každému, otvoriť a vyvetrať tiež. Je to priodzené.

anonym

Urcite bych ho otevrela a odesla bych na par minut do chodbicky … nez delat , ze nic necitim. ! Kdyby se to stalo nedejboze me , sama bych otevrela a strasne se omlouvala …ze to nejak " vylitlo "… ale to dnes – pred par lety bych jeste delala , ze fuuuj – kdo to byl.? 🙂 -iv-