Zlatý

Otázka z rádia

Neslyšel jsem podrobnosti, ale právě říkali v rádiu, že za 30 milionů se vyspím s každým.
Zajímalo by mě, jestli byste tuto nabídku přijali?
Doplňuji:
Chápu zodpovědnost, ale 30 milionů je 30 milionů
http://i3.cn.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

mám ráda manžela,mám ráda děti,všichni máme rádi peníze. Asi jo,asi bych do toho šla,kdyby to bylo,ale jen jednou. Tak bych to vydržela,myslím že za těch pár peněz by mi to doma odpustili.

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych položil otázku jinak.
Co je víc nemorální, nabízet takovou odměnu, nebo konat.
O tom že by tomu téměř nikdo neodolal nepochybuji.

Zlatý

Já osobně bych to Miroslave neudělala.Mám svou rodinu, kterou mám ráda a nikdy bych se k tomuto kroku neodhodlala ani za ty peníze.Peníze v dnešní době neznamejí všechno i když jsou potřeba.

Pokročilý

Je to dost peněz, ale nevím kdo mi za "to" chtěl nabízet peníze :D :D

každý z nás se zde ukazuje jak je povznesený nad takovým balíkem peněz,protože to je jen jako,ale chtěl bych všechny vidět,kdyby ta situace opravdu nastala a na stole by leželo 30 mega,to by bylo určitě jiné rozhodování,já za sebe bych ruku do ohně nedal.

Bronzový

Jak s každým? Jako s každým kdo by si stoupnul do fronty, takže by jich bylo pár stovek? Nebo s jedním,ale třeba s houmlesákem?
Kdyby to byla ta druhá varianta, tak asi jo. Při tý první spíš ne, protože bych asi umřela a pak by mi bylo k prdu 30 mil.

Stříbrný

To je hloupá otázka...

Bronzový

Podle mě "TO" je otázka lásky a ne financí..:)

Bronzový

Vtipný....:-D Jako, pokud je to člověk v nouzi, tak ho chápu, ale jinak já bych do toho nešla, protože mám přítele, jehož láska nelze rovnat vlastnictvím tolik peněz.

Pokročilý

Hodně záleží na tom, jestli máte partnera nebo ne. Kdybych byla sama, tak bych do toho asi šla. Ale žádné peníze nestojí za ztrátu důvěry ve vztahu. Dobrý příklad je film "Neslušný návrh" s Demi Moore.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

no tedy Bade, konečně slovo chlapa!!!
já se jen usmívám nad těmi odpovědmi, jak každý miluje svého manžela, manželku a on-ona by to prostě neudělal(a).
Taky bych je chtěl vidět, když bych na stůl před ně položil těch 30 mega, jak by přemýšleli o nějakém manželovi-manželce.

Bronzový

vecernice

No je to asi jasný:nikdy neříkej nikdy!

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.