Zlatý

OTÁZKA PRO ŽENY S DLOUHÝMI VLASY: Kdybych vám nabídl 10.000,- za to že se necháte ostříhat dohola, šli byste do toho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 33% Ne 67%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne

10.000,- rozfofruju za chvilku, ale z ostudy kabát budu nosit ještě půl roku. To víš že jo, jsem celá žhavá tu tvou nabídku přijmout :))
Dlouhovláska jsem celý život, blbě vypadám už s mikádem - natož s ježkem, nebo nedejbože úplně holou dyňou. To bys musel setsakramentsky zvednout cenu, abych ti do toho sebeztrapňování dobrovolně šla. Ale vzhledem k tomu, že já na peníze nikterak zatížená nejsem, asi u mě nepochodíš ;)

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

Ani za nic.
Také jsem dlouhovláska celý život. To bysme doma museli opravdu umírat hlady,jinak ani náhodou...

Zlatý

Ne

Copak holá hlava, tu bych i z recese překousla, ale pak to odrůstání. Mám z dětství trauma z krátkejch vlasů - vypadala jsem jako chlapeček a ještě k tomu jako chlapeček-blbeček. Pokud to nebude nutný, tak krátký nikdy!

Pokročilý

Ne

jezisi to je hloupost prece penize nejsou tak dulezite

Bronzový

Ano

I když to není moc, strašně rychle mi rostou vlasy a krátké vlasy bych chtěla zkusit, takže myslím, že by mě tak dva měsíce nošení šátku nezabilo, natož teď přes zimu. I přesto si myslím, že 10 000,- je málo, ale slyšela jsem, že nějaký američan si za 100 000,-(spíš dolarů, nevím, ale vím, že 100 000) nechal udělat prsa.

Ano

Diskuze k otázce

Zlatý

baghira

I s krátkými lze rozhodně vypadat sexy :)

http://www.integrityavenue.com /…

Zlatý

bolak

Hm, a za deset papírů by do toho nešla ani jedna, tak že bych slevil? Tedy né dohola ale na rákosníčka, to už férovej obchod.

Zlatý

Terryle

to není férovej obchod, to je ještě horší :) vypadá to, že pokud chceš s někým hnout, nesmíš asi snižovat požadavky, ale zvyšovat odměnu...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.