kapka

Je správné, aby šla úplně změnit otázka?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pred-rokem-jsem-zacal-mit-necekane-zachvaty-smichu-a-nakonec-place-je-to-normalni?_fid=c9pm
Odpovedi pak vypadaji celkem vtipne. :D

Nejlepší odpověď
anonym

Není, dříve to bylo poznat, když doplnil otázku!

Další odpovědi
gecco

Není to správné – ale když klikneš na „Upravil/a“, objeví se ti i původní znění otázky…
😉
Je to poněkud méně zřetelné, ale dostačující…

ReHu

Podle mě byla přehlednější dřívější verze, kdy byla změna vidět na první pohled.

arygnoc

to je na jednoznačný ban.

;-Q

lexx

není ale na některých diskuzních fórech jde otázku upravit / opravit řekněme po dobu 5 min. po vložení nebo pokud někdo neodpoví

anonym

Není,protože tazatel může smysl otázky změnit a už je to vše o něčem jiném,
jelikož smysl otázky nemusí odpovídat původnímu dotazu.

kapka

Tak to je jasny, ze si muzu rozkliknout „upravil/a“, ale nahodny navstevnik Odpovedi to urcite nevi. Me to fakt rozesmalo. :D

gecco

No jo – je to prostor pro srandičky…
😉

anonym

Já to z počátku také nevěděl. Teď už si dám majzla!