Zlatý

Otázka pro ty co znají Olomouc

Dobrý večer můžete mě prosím poradit jak daleko je od vlakového nádraží v Olomouci hotel Flora?moc děkuji
Doplňuji:
hrozně moc vám oběma děkuji za vaše odpovědi kdyby to šlo dám vám bodů více

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Panenko, když budete nastupovat do tramvají 1, 4, 6, nastupte hned před východem z budovy hlavního nádraží. Když budete stát zády k budově, pojedete doprava.

Doleva jedou tramvaje opačným směrem.

Jinak čtyřka jede přes město (delší trasa), 1 a 6 jede kratší trasou.

Do Olomouce jezdím často. Mám tam rodinu.
Doplňuji:
Omlouvám se, přepsala jsem se. Jen 1 jede kratší trasou.

Další odpovědi:

Zlatý

Dobrý večer Panenko, v Olomouci jsem vživotě nebyla, ale tohle jsem našla na netu:
Vlakové a autobusové nádraží (vzdáleno cca 3 km) je snadno dostupné MHD. Nástupní stanice „Výstaviště Flora“, tramvaje č. 1, 4, 6 – vlakové nádraží, tramvaj č. 4 – autobusové nádraží. Zastávka MHD je vzdálena 200 metrů od hotelu.

Zdroj: http://www.hotelflora.cz/index .php?pool=mapa&mpos=1:2

Bronzový

Je to dost daleko, něco přes 3 km. Pěšky by to bylo tak aspoň na půl hodiny. Jel bych tramvají linky 1, 4 nebo 6, u všech směr Nová Ulice, výstup na zastávce Výstaviště Flora. Linka 1 to jede 9 minut, linky 4 a 6 12 minut. Ještě lze taky využít vlak z hl. n. směr Senice na Hané/Drahanovice a vystoupit na zastávce Olomouc-město nebo Olomouc-Nová Ulice. Trvá to taky 9 minut, ale jezdí jen jednou za hodinu, vždy minutu po půl.

Více o "město Olomouc": http://mesto-olomouc.webnode.c z/

Zlatý

Mrknete se na www.maps.google.com - odkud "hotel flora, olomouc", kam: "vlakove nadrazi, olomouc".

Necele tri kilometry. (Pulhodinka chuze.)

Diskuze k otázce

Zlatý

panenka

Zítra tam jedu na školení někteří kolegové mě řekli že je to kousek ten hotel jiní zase že daleko moc vám všem děkuji za odpovědi.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2417
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.