lukas.zmizik

otazka pro ty, co radi chlebicky: zakousnete se prvni do vajicka nebo do sunky?

Nejlepší odpověď
Drap

Neřeším to, zakousnu setam, kde to je blíž k hubě

Další odpovědi
venkovan

Chlebíček – myslel jsem, že vše se má strčit najednou do pusy. Takže už vím, proč jsem při jejich jedení skoro udusil.
Ale fakt je, že v posledné době mi dělají speciální – veku řežou po délce. takže nejdřív se zakousna do okraje – k vajičku či feferonce se pomalu prokoušu.

WeeBear

Já osobně prvně ojím petrželku a papričku. Pak vezmu stranu od šunky a končím stranou u vajíčka. 🙂

Teda, takhle jím doma. 😁 Ve společnosti nic neobírám a jím od šunky k vajíčku. 🙂

ReHu

Jak kdy :).

anonym

Co to je,proboha ,ta šunka ?!

hanulka11

tak pokud je s půlkou vajíčka – tak to nechám na konec …je to taková tečka…
jinak na to nemám pravidlo, prostě odpředu až nakonec.....tak dobrou chuť

Michal Kole

Já chlebíček rozeberu a sním nejdříve chlebíček a pak jím po částech zbytek